123 atbalstītāji Bundestagswahlkreis Rendsburg-Eckernförde
Par petīciju Verhindert die Abschiebung der traumatisierten Familie B. aus Kappeln!
Altenhof:
Robert Nitsch*
Aukrug:
Publiski nepieejams*
Bistensee:
Jürgen Engelhardt*
Blumenthal:
Publiski nepieejams*
Böhnhusen:
Publiski nepieejams*
Bordesholm:
Bernd jung *, Dieter Randig*, Kerin Kurpjuweit*, Publiski nepieejams*
Borgdorf-Seedorf:
Nele Sophie Schüler *
Borgstedt:
Nicole Deckert*
Bovenau:
Marie Johanna Tiedemann *
Bredenbek:
Adelheid Reeh*, Publiski nepieejams*
Breiholz:
Bernhard Lehwald*
Brodersby:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Büdelsdorf:
Publiski nepieejams*, Christa Roland*, Steffi Jürgensen*, Uta Mirecki*
Damp:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Dänischenhagen:
Heiko Puschke*
Doerphof:
Publiski nepieejams*
Dörphof:
Clara-Maria Harrs*, Elke Bruhn*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Eckernförde:
rokrakstā *, rokrakstā *, rokrakstā *, rokrakstā *, Anke Thomas*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Christine Staack -Azizi*, Publiski nepieejams*, Josefina Thonett*, Jürgen Dickershoff*, Jürgen Groth*, Katja Mercuri*, Mareike Brombacher *, Mareike Landmann*, Me Straub*, Publiski nepieejams*, Oliver Segner*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Saskia Richter *, Serhat capli*, Sonja Kießling*, Publiski nepieejams*, Torben Lohmann*, Publiski nepieejams*
Elsdorf-Westermühlen:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Fleckeby:
Anna Luise Backsen*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Flintbek:
Andrea Siemen*, Publiski nepieejams*, Kurt-wolfram Lammers*, Lena Boll*, Publiski nepieejams*, Renate Claasen*, Publiski nepieejams*, Ute Bergner*
Gammelby:
Publiski nepieejams*
Gettorf:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Jan Lukaszczuk *, Publiski nepieejams*
Gnutz:
Hajo Engbers*
Groß Wittensee:
Alexandra Brokate*, Jeannine Lossau*
Güby:
Burghardt Hass*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Hamdorf:
Helmut Hansen*, Publiski nepieejams*
Hohenwestedt:
Carola Ennig*, Carola Enning*
Hohn:
Publiski nepieejams*
Holzdorf:
rokrakstā *, Catriona Lenk*, Diana Lenk*
Karby:
Anke Kuznik*, Astrid Büßen *, Dr. Rainer Hamann*, Erika Roth Hamann*, Publiski nepieejams*, Irene Witt*, Wolfgang Lade*
Kiel:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Claudia Will*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Gerhard Schmidt *, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Iris Liekfeldt*, Jens Wiemken*, Publiski nepieejams*, Jo Bertram*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Karen Sinn*, Karina Goll*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Marilena Möller*, Mario Plieske*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Sabine Kobs*, Sandra Blümke*, Publiski nepieejams*, Sebastian Wernke*, Susanne Hadler *, Publiski nepieejams*, Thorsten Hardel*, Publiski nepieejams*
Klein Wittensee:
Publiski nepieejams*
Langwedel:
Gerd Mueller von der Haegen*, Heiko Mielke*, Marianne Kröger*
Loose:
rokrakstā *
Melsdorf:
Publiski nepieejams*
Mielkendorf:
Judith Le*
Molfsee:
Publiski nepieejams*, Sabine Matriciani *
Neu Duvenstedt:
Mo Rouven Nommensen*
Neudorf-Bornstein:
Mario Staack*, Publiski nepieejams*
Neuwittenbek:
Hans-Hermann Fricke*
Noer:
Vanessa Wohlers-Rohde*
Nortorf:
Publiski nepieejams*, Kaja-Christin Jürgensen*
Nübbel:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Osdorf:
Publiski nepieejams*
Ostenfeld:
Jacqueline Blum*
Osterby:
rokrakstā *, Publiski nepieejams*, Hans-Joachim Karnatz*, Nele Prühs *
Osterrönfeld:
Eckhard Vogt*, Sandra Schlubat*, Publiski nepieejams*
Owschlag:
Astrid Nicolaisen*, Dr.Birgit Walther*, Holger Nicolaisen*, Publiski nepieejams*, Michael Brandt*, Tabea Hein *
Padenstedt:
Andrea Franzen*
Rendsburg:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Hans Erl*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Lothar Buentig*, Maike Petersen*, Mihal Alcicek*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Sven Cornils*, Torben Frank*, Publiski nepieejams*
Rieseby:
Publiski nepieejams*, Kay Moritz Kruse*
Rodenbek:
Angelika Münchbach *
Schuby:
Heike Griese*
Schülp:
Katrin Bohm-Schmidt*
Sophienhamm:
Publiski nepieejams*
Thumby:
Publiski nepieejams*
W:
Publiski nepieejams*
Wapelfeld:
Susan Milau*
Wattenbek:
Horst Judith*
Westensee:
Marko Giurini*
Westerrönfeld:
Alina Breede*, Anke Marie Jürgensen-Krüger*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Winnemark:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Inken Nehmdahl *, Publiski nepieejams*, Lea-Kristin Henningsen*, Maike Matthies*, Peggy Weisbach*, Thorben Nehmdahl *, Uta Käding*
(* Šie paraksti tiek ieskaitīti kvorumā.)