89 potpisnik u Landtagswahlkreis Weimarer Land I - Saalfeld-Rudolstadt III
O peticiji Siemens-Mitarbeiter kämpfen gegen den Verkauf des Generatorenwerkes Erfurt
Apolda:
Nije javno*, Florian Koch*, Kathleen Kett, Nije javno*, Mathias Bauer*, Nico Poddig, Nije javno*
Bad Berka:
Rukopisni, Rukopisni, Rukopisni, Nije javno*, Gunter Berger*, Nije javno*, Thomas Ränke*, Tom Tragboth*
Ballstedt:
Frank Ortlepp*
Berlstedt:
Nije javno, Ralph Fleischer*
Blankenhain:
Danielle Bischoff*, Danielle Bischoff*, Eppers Kevin, Jana Lippold*, Julia Lippold*, Luisa Lammertz, Marion Kirchner, Nije javno*, Nije javno, Silke Lippold*
Buchfart:
Rukopisni, Rukopisni, Nije javno*
Daasdorf a Berge:
Pascal Röder*
Döbritschen:
Rukopisni
Ettersburg:
Cornelia Reimann*, Mario Pulver*
Gelmeroda:
Rukopisni, Rukopisni
Großmölsen:
Maximilian Jouroukov
Großschwabhausen:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Hayn:
Tim Zühlke*
Hohenfelden:
Gero Gerber
Holzdorf:
Christian Fernschild*
Ilmtal:
Bettina Busch*, rüdiger busch*
Ilmtal-Weinstraße:
Cornelia Gersin*, Marco Grosse
Isseroda:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Klettbach:
Rukopisni, Rukopisni, Juana Lenz*, Nije javno*, Nije javno*
Kranichfeld:
Rukopisni, Rukopisni, Jens-Peter Thiel*, Nije javno*
Kromsdorf:
Anett Wolff*, Burkhard Weise*, Falk Weise*, Heike Bradtka*
Legefeld:
Nije javno*
Liebstedt:
Nije javno*
Magdala:
Bernd Hauguth
Mattstedt:
Christian Pinkert*, Christine Pinkert*, Gabriele Pinkert*, Hans-Juergen Pinkert*, Ronny Möder*
Mellingen:
Heike Haufe*, Nije javno*, Nije javno*
Mönchenholzhausen:
Nije javno*
Nauendorf:
Jörg Kallenberg*
Neumark:
Nije javno*
Niederroßla:
Rukopisni, Tina Hädrich*
Niederzimmern:
Nije javno, Nije javno, Hans-Joachim Fischer*, Janina Keil, Marco Riske*, Nije javno*
Nohra:
Rukopisni, Andre Fertich, Nije javno*, Christine Romanus*, Christopher Thiele*, Daniel Franke*, Denny Ritschel*, Dominic Thiele*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Karsten Franke*, Kerstin Franke*, Nije javno, Nije javno*, Toni Schleder*
Obernissa:
Sven Schöneberg*
Remda-Teichel:
Frank Stache
Rittersdorf:
Alexander Butzert*, Anika Butzert, Thomas Hillscher
Rudolstadt:
Andre Knäblein, Nije javno*, Antje Richter, Nije javno*, Christian Klüger*, Nije javno, Daniel Kutschbach, Dirk Eckermann*, Nije javno, Hannes Jüngling, Jonathan Stoll, Jörg Hertwig, Knut Lindenlaub, Marcel Bergmann, Nije javno*, Mario Schrödel, Nije javno*, Michael Kasper, Michael Meinhardt*, Nije javno, Nije javno, Olaf Brügge, Nije javno*, Petra Riedel*, Sandra Bähring, Nije javno, Stefan Willing*, Sylvia Fandrei*, Nije javno, Thomas Merker*, Nije javno, Nije javno, Tobias Reiss, Nije javno, Tom Greusing, Torsten Bock
Tröbsdorf:
Karl Braun*, Sibylle Holzheu
Troistedt:
Steffen Dienst
Umpferstedt:
Antje Drews*, Christoph Scheiding*, Eiline Judersleben*
Utzberg:
Nije javno*, Moritz Weise*, Patrick Billert*, Thomas Cramer*
Weimar:
Christine Fernschild, Nije javno*, Hendrik Fuhrmann*, Nije javno*, Nije javno*, Mike Schülke*, Scheiding Susanne*, Nije javno*, Nije javno*
Wohlsborn:
Nije javno*
Wormstedt:
Mike Pinkert*
(* Ovi se potpisi ubrajaju u kvorum.)