89Aláírók -ban,-benLandtagswahlkreis Weimarer Land I - Saalfeld-Rudolstadt III
A petícióról Siemens-Mitarbeiter kämpfen gegen den Verkauf des Generatorenwerkes Erfurt
Apolda:
Nem nyilvános *, Florian Koch*, Kathleen Kett, Nem nyilvános *, Mathias Bauer*, Nico Poddig, Nem nyilvános *
Bad Berka:
kézzel írott, kézzel írott, kézzel írott, Nem nyilvános *, Gunter Berger*, Nem nyilvános *, Thomas Ränke*, Tom Tragboth*
Ballstedt:
Frank Ortlepp*
Berlstedt:
Nem nyilvános , Ralph Fleischer*
Blankenhain:
Danielle Bischoff*, Danielle Bischoff*, Eppers Kevin, Jana Lippold*, Julia Lippold*, Luisa Lammertz, Marion Kirchner, Nem nyilvános *, Nem nyilvános , Silke Lippold*
Buchfart:
kézzel írott, kézzel írott, Nem nyilvános *
Daasdorf a Berge:
Pascal Röder*
Döbritschen:
kézzel írott
Ettersburg:
Cornelia Reimann*, Mario Pulver*
Gelmeroda:
kézzel írott, kézzel írott
Großmölsen:
Maximilian Jouroukov
Großschwabhausen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Hayn:
Tim Zühlke*
Hohenfelden:
Gero Gerber
Holzdorf:
Christian Fernschild*
Ilmtal:
Bettina Busch*, rüdiger busch*
Ilmtal-Weinstraße:
Cornelia Gersin*, Marco Grosse
Isseroda:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Klettbach:
kézzel írott, kézzel írott, Juana Lenz*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Kranichfeld:
kézzel írott, kézzel írott, Jens-Peter Thiel*, Nem nyilvános *
Kromsdorf:
Anett Wolff*, Burkhard Weise*, Falk Weise*, Heike Bradtka*
Legefeld:
Nem nyilvános *
Liebstedt:
Nem nyilvános *
Magdala:
Bernd Hauguth
Mattstedt:
Christian Pinkert*, Christine Pinkert*, Gabriele Pinkert*, Hans-Juergen Pinkert*, Ronny Möder*
Mellingen:
Heike Haufe*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Mönchenholzhausen:
Nem nyilvános *
Nauendorf:
Jörg Kallenberg*
Neumark:
Nem nyilvános *
Niederroßla:
kézzel írott, Tina Hädrich*
Niederzimmern:
Nem nyilvános , Nem nyilvános , Hans-Joachim Fischer*, Janina Keil, Marco Riske*, Nem nyilvános *
Nohra:
kézzel írott, Andre Fertich, Nem nyilvános *, Christine Romanus*, Christopher Thiele*, Daniel Franke*, Denny Ritschel*, Dominic Thiele*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Karsten Franke*, Kerstin Franke*, Nem nyilvános , Nem nyilvános *, Toni Schleder*
Obernissa:
Sven Schöneberg*
Remda-Teichel:
Frank Stache
Rittersdorf:
Alexander Butzert*, Anika Butzert, Thomas Hillscher
Rudolstadt:
Andre Knäblein, Nem nyilvános *, Antje Richter, Nem nyilvános *, Christian Klüger*, Nem nyilvános , Daniel Kutschbach, Dirk Eckermann*, Nem nyilvános , Hannes Jüngling, Jonathan Stoll, Jörg Hertwig, Knut Lindenlaub, Marcel Bergmann, Nem nyilvános *, Mario Schrödel, Nem nyilvános *, Michael Kasper, Michael Meinhardt*, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Olaf Brügge, Nem nyilvános *, Petra Riedel*, Sandra Bähring, Nem nyilvános , Stefan Willing*, Sylvia Fandrei*, Nem nyilvános , Thomas Merker*, Nem nyilvános , Nem nyilvános , Tobias Reiss, Nem nyilvános , Tom Greusing, Torsten Bock
Tröbsdorf:
Karl Braun*, Sibylle Holzheu
Troistedt:
Steffen Dienst
Umpferstedt:
Antje Drews*, Christoph Scheiding*, Eiline Judersleben*
Utzberg:
Nem nyilvános *, Moritz Weise*, Patrick Billert*, Thomas Cramer*
Weimar:
Christine Fernschild, Nem nyilvános *, Hendrik Fuhrmann*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Mike Schülke*, Scheiding Susanne*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Wohlsborn:
Nem nyilvános *
Wormstedt:
Mike Pinkert*
(* Ezek az aláírások beleszámítanak a határozatképességbe.)