89 zwolenników w Landtagswahlkreis Weimarer Land I - Saalfeld-Rudolstadt III
O petycji Siemens-Mitarbeiter kämpfen gegen den Verkauf des Generatorenwerkes Erfurt
Apolda:
Niepubliczne *, Florian Koch*, Kathleen Kett, Niepubliczne *, Mathias Bauer*, Nico Poddig, Niepubliczne *
Bad Berka:
Odręczne , Odręczne , Odręczne , Niepubliczne *, Gunter Berger*, Niepubliczne *, Thomas Ränke*, Tom Tragboth*
Ballstedt:
Frank Ortlepp*
Berlstedt:
Niepubliczne , Ralph Fleischer*
Blankenhain:
Danielle Bischoff*, Danielle Bischoff*, Eppers Kevin, Jana Lippold*, Julia Lippold*, Luisa Lammertz, Marion Kirchner, Niepubliczne *, Niepubliczne , Silke Lippold*
Buchfart:
Odręczne , Odręczne , Niepubliczne *
Daasdorf a Berge:
Pascal Röder*
Döbritschen:
Odręczne
Ettersburg:
Cornelia Reimann*, Mario Pulver*
Gelmeroda:
Odręczne , Odręczne
Großmölsen:
Maximilian Jouroukov
Großschwabhausen:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Hayn:
Tim Zühlke*
Hohenfelden:
Gero Gerber
Holzdorf:
Christian Fernschild*
Ilmtal:
Bettina Busch*, rüdiger busch*
Ilmtal-Weinstraße:
Cornelia Gersin*, Marco Grosse
Isseroda:
Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Klettbach:
Odręczne , Odręczne , Juana Lenz*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Kranichfeld:
Odręczne , Odręczne , Jens-Peter Thiel*, Niepubliczne *
Kromsdorf:
Anett Wolff*, Burkhard Weise*, Falk Weise*, Heike Bradtka*
Legefeld:
Niepubliczne *
Liebstedt:
Niepubliczne *
Magdala:
Bernd Hauguth
Mattstedt:
Christian Pinkert*, Christine Pinkert*, Gabriele Pinkert*, Hans-Juergen Pinkert*, Ronny Möder*
Mellingen:
Heike Haufe*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Mönchenholzhausen:
Niepubliczne *
Nauendorf:
Jörg Kallenberg*
Neumark:
Niepubliczne *
Niederroßla:
Odręczne , Tina Hädrich*
Niederzimmern:
Niepubliczne , Niepubliczne , Hans-Joachim Fischer*, Janina Keil, Marco Riske*, Niepubliczne *
Nohra:
Odręczne , Andre Fertich, Niepubliczne *, Christine Romanus*, Christopher Thiele*, Daniel Franke*, Denny Ritschel*, Dominic Thiele*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Karsten Franke*, Kerstin Franke*, Niepubliczne , Niepubliczne *, Toni Schleder*
Obernissa:
Sven Schöneberg*
Remda-Teichel:
Frank Stache
Rittersdorf:
Alexander Butzert*, Anika Butzert, Thomas Hillscher
Rudolstadt:
Andre Knäblein, Niepubliczne *, Antje Richter, Niepubliczne *, Christian Klüger*, Niepubliczne , Daniel Kutschbach, Dirk Eckermann*, Niepubliczne , Hannes Jüngling, Jonathan Stoll, Jörg Hertwig, Knut Lindenlaub, Marcel Bergmann, Niepubliczne *, Mario Schrödel, Niepubliczne *, Michael Kasper, Michael Meinhardt*, Niepubliczne , Niepubliczne , Olaf Brügge, Niepubliczne *, Petra Riedel*, Sandra Bähring, Niepubliczne , Stefan Willing*, Sylvia Fandrei*, Niepubliczne , Thomas Merker*, Niepubliczne , Niepubliczne , Tobias Reiss, Niepubliczne , Tom Greusing, Torsten Bock
Tröbsdorf:
Karl Braun*, Sibylle Holzheu
Troistedt:
Steffen Dienst
Umpferstedt:
Antje Drews*, Christoph Scheiding*, Eiline Judersleben*
Utzberg:
Niepubliczne *, Moritz Weise*, Patrick Billert*, Thomas Cramer*
Weimar:
Christine Fernschild, Niepubliczne *, Hendrik Fuhrmann*, Niepubliczne *, Niepubliczne *, Mike Schülke*, Scheiding Susanne*, Niepubliczne *, Niepubliczne *
Wohlsborn:
Niepubliczne *
Wormstedt:
Mike Pinkert*
(* Te podpisy liczą się do kworum.)