Към петицията Verhinderung des Baus von Windkraftanlagen im Stargarder Land/Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Altenhof:
Не е публично*
Altentreptow:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Anette Beitler*
Ankershagen:
David Limpächer*, Marcus Schneidewind*
Bartow:
Ръкописни/o*
Bergfeld:
Ръкописни/o*
Blankenhof:
Renate Görs*
Blankensee:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Dietmar Frädr*, Kirsten Liermann*, Не е публично*, Rommy Eggert-Intreß*, Sabine Palm*, Thore Stüben*
Blankesee:
Ръкописни/o*
Blumenholz:
Angelika Bückner*, Dr.Gabriele Geidner-Wohlrab*
Bredenfelde:
Hartmut Willer*
Briggow:
Martin Laabs*
Bützow:
Не е публично
Carpin:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Andre Grünland*, Andreas Kulow*, Dirk Hettner*
Demmin:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Karl-H. Witt*, Klaus Schulz*, Roswitha Möller*
Grabowhöfe:
Franco Herchenbach*
Grammendin:
Ръкописни/o*
Groß Plasten:
Gabriele Völkner*
Groß Teetzleben:
André Krasemann*
Groß Vielen:
Silke Werner*
Grünow:
Не е публично*, Melanie Köster*
Güstrow:
Cornelius Timm, Не е публично
Hohenzieritz:
Ръкописни/o*
Jürgensdorf:
Ръкописни/o*
Klein Vielen:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Uwe Möller*
Knorrendorf:
Ръкописни/o*
Kratzeburg:
Не е публично*
Lebbin:
Не е публично*
Lindetal:
Ръкописни/o*
Lüssow:
Bernhard Kolepke
Mirow:
Koch Jacqueline*
Möllenbeck:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Frank zell*, Martina Schröder*, Michael Nager*, Moritz Schubert*
Möllenhagen:
Не е публично*
Mölln:
Ръкописни/o*, Maria Messing*
Moltzow:
Ръкописни/o*
Neustrelitz:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Не е публично*, Annett Teela*, Christian Krage*, Dennis Mayer*, Dennis Weigelt*, Не е публично*, Dr. Cornelia Nenz*, Frank Dochow*, Frank Herrmann*, Frank Kavelmann*, Franka Rübensam*, Franziska Hahn*, Hanjo gipp*, Hartmut Roloff*, Не е публично*, Heiko Gebhardt*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Peter Fischer*, Не е публично*, Susanne Beese*, Susanne Hase*, Sven Lindner*, Torsten Schröter*, Не е публично*, Volkmar Timm*
Neverin:
Ръкописни/o*, Marco Stolz*
Nossendorf:
Ръкописни/o*
Nossenhof:
Ръкописни/o*
Nossentiner Hütte:
Astrid Krautschat*
Penzlin:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Dorith Ullrich*, Elke Epler*, Не е публично*, Kai Sawallisch*, Не е публично*, Karin Leonhard*, László I. Kish*, Marion Uckert*, Markus Harms*, Michael Stopar*, Не е публично*, Sieglinde Rathner*, Silke Stöcker*, Sven Flechner*, Torsten Kleineidam*, Ulrike Bliefert*, Не е публично*
Prebberede:
Angelika Stelten
Röbel:
Roland Hellmig*
Rockow:
Gisela Werner*
Rosenow:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Axel Willsch, Не е публично*
Rumpshagen:
Konstanze Strohmayer*
Sarow:
Не е публично*
Schossow:
Не е публично*
Sponholz:
Timo Wittr*
Stavenhagen:
Ръкописни/o*
Wanzka:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Warbende:
Ръкописни/o*
Waren:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Markus Tammer*, Не е публично*
Werder:
Ръкописни/o*
Wesenberg:
Ръкописни/o*, Jörg Wulfes*
Wildberg:
Ръкописни/o*, Ръкописни/o*, Ръкописни/o*
Zahren:
Berit Krüger*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)