147 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Mecklenburgische Seenplatte II - Landkreis Rostock III
Naar de petitie Verhinderung des Baus von Windkraftanlagen im Stargarder Land/Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Altenhof:
Niet openbaar*
Altentreptow:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Anette Beitler*
Ankershagen:
David Limpächer*, Marcus Schneidewind*
Bartow:
Handgeschreven*
Bergfeld:
Handgeschreven*
Blankenhof:
Renate Görs*
Blankensee:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Dietmar Frädr*, Kirsten Liermann*, Niet openbaar*, Rommy Eggert-Intreß*, Sabine Palm*, Thore Stüben*
Blankesee:
Handgeschreven*
Blumenholz:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Angelika Bückner*, Dr.Gabriele Geidner-Wohlrab*
Bredenfelde:
Hartmut Willer*
Briggow:
Martin Laabs*
Bützow:
Niet openbaar
Carpin:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Andre Grünland*, Andreas Kulow*, Dirk Hettner*
Demmin:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Karl-H. Witt*, Klaus Schulz*, Roswitha Möller*
Grabowhöfe:
Franco Herchenbach*
Grammendin:
Handgeschreven*
Groß Plasten:
Gabriele Völkner*
Groß Teetzleben:
André Krasemann*
Groß Vielen:
Silke Werner*
Grünow:
Niet openbaar*, Melanie Köster*
Güstrow:
Cornelius Timm, Niet openbaar
Hohenzieritz:
Handgeschreven*
Jürgensdorf:
Handgeschreven*
Klein Vielen:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Uwe Möller*
Knorrendorf:
Handgeschreven*
Kratzeburg:
Niet openbaar*
Lebbin:
Niet openbaar*
Lindetal:
Handgeschreven*
Lüssow:
Bernhard Kolepke
Mirow:
Koch Jacqueline*
Möllenbeck:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Frank zell*, Martina Schröder*, Michael Nager*, Moritz Schubert*
Möllenhagen:
Niet openbaar*
Mölln:
Handgeschreven*, Maria Messing*
Moltzow:
Handgeschreven*
Neustrelitz:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Niet openbaar*, Annett Teela*, Christian Krage*, Dennis Mayer*, Dennis Weigelt*, Niet openbaar*, Dr. Cornelia Nenz*, Frank Dochow*, Frank Herrmann*, Frank Kavelmann*, Franka Rübensam*, Franziska Hahn*, Hanjo gipp*, Hartmut Roloff*, Niet openbaar*, Heiko Gebhardt*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Peter Fischer*, Niet openbaar*, Susanne Beese*, Susanne Hase*, Sven Lindner*, Torsten Schröter*, Niet openbaar*, Volkmar Timm*
Neverin:
Handgeschreven*, Marco Stolz*
Nossendorf:
Handgeschreven*
Nossenhof:
Handgeschreven*
Nossentiner Hütte:
Astrid Krautschat*
Penzlin:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Dorith Ullrich*, Elke Epler*, Niet openbaar*, Kai Sawallisch*, Niet openbaar*, Karin Leonhard*, László I. Kish*, Marion Uckert*, Markus Harms*, Michael Stopar*, Niet openbaar*, Sieglinde Rathner*, Silke Stöcker*, Sven Flechner*, Torsten Kleineidam*, Ulrike Bliefert*, Niet openbaar*
Prebberede:
Angelika Stelten
Röbel:
Roland Hellmig*
Rockow:
Gisela Werner*
Rosenow:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*, Axel Willsch, Niet openbaar*
Rumpshagen:
Konstanze Strohmayer*
Sarow:
Niet openbaar*
Schossow:
Niet openbaar*
Sponholz:
Timo Wittr*
Stavenhagen:
Handgeschreven*
Usadel:
Handgeschreven*
Wanzka:
Handgeschreven*, Handgeschreven*
Warbende:
Handgeschreven*
Waren:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Markus Tammer*, Niet openbaar*
Werder:
Handgeschreven*
Wesenberg:
Handgeschreven*, Jörg Wulfes*
Wildberg:
Handgeschreven*, Handgeschreven*, Handgeschreven*
Zahren:
Berit Krüger*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)