K petici Verhinderung des Baus von Windkraftanlagen im Stargarder Land/Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Altenhof:
Není veřejné *
Altentreptow:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Anette Beitler*
Ankershagen:
David Limpächer*, Marcus Schneidewind*
Bartow:
rukopisný *
Bergfeld:
rukopisný *
Blankenhof:
Renate Görs*
Blankensee:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Dietmar Frädr*, Kirsten Liermann*, Není veřejné *, Rommy Eggert-Intreß*, Sabine Palm*, Thore Stüben*
Blankesee:
rukopisný *
Blumenholz:
Angelika Bückner*, Dr.Gabriele Geidner-Wohlrab*
Bredenfelde:
Hartmut Willer*
Briggow:
Martin Laabs*
Bützow:
Není veřejné
Carpin:
rukopisný *, rukopisný *, Andre Grünland*, Andreas Kulow*, Dirk Hettner*
Demmin:
rukopisný *, rukopisný *, Karl-H. Witt*, Klaus Schulz*, Roswitha Möller*
Grabowhöfe:
Franco Herchenbach*
Grammendin:
rukopisný *
Groß Plasten:
Gabriele Völkner*
Groß Teetzleben:
André Krasemann*
Groß Vielen:
Silke Werner*
Grünow:
Není veřejné *, Melanie Köster*
Güstrow:
Cornelius Timm, Není veřejné
Hohenzieritz:
rukopisný *
Jürgensdorf:
rukopisný *
Klein Vielen:
rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Uwe Möller*
Knorrendorf:
rukopisný *
Kratzeburg:
Není veřejné *
Lebbin:
Není veřejné *
Lindetal:
rukopisný *
Lüssow:
Bernhard Kolepke
Mirow:
Koch Jacqueline*
Möllenbeck:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Frank zell*, Martina Schröder*, Michael Nager*, Moritz Schubert*
Möllenhagen:
Není veřejné *
Mölln:
rukopisný *, Maria Messing*
Moltzow:
rukopisný *
Neustrelitz:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Není veřejné *, Annett Teela*, Christian Krage*, Dennis Mayer*, Dennis Weigelt*, Není veřejné *, Dr. Cornelia Nenz*, Frank Dochow*, Frank Herrmann*, Frank Kavelmann*, Franka Rübensam*, Franziska Hahn*, Hanjo gipp*, Hartmut Roloff*, Není veřejné *, Heiko Gebhardt*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Peter Fischer*, Není veřejné *, Susanne Beese*, Susanne Hase*, Sven Lindner*, Torsten Schröter*, Není veřejné *, Volkmar Timm*
Neverin:
rukopisný *, Marco Stolz*
Nossendorf:
rukopisný *
Nossenhof:
rukopisný *
Nossentiner Hütte:
Astrid Krautschat*
Penzlin:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Dorith Ullrich*, Elke Epler*, Není veřejné *, Kai Sawallisch*, Není veřejné *, Karin Leonhard*, László I. Kish*, Marion Uckert*, Markus Harms*, Michael Stopar*, Není veřejné *, Sieglinde Rathner*, Silke Stöcker*, Sven Flechner*, Torsten Kleineidam*, Ulrike Bliefert*, Není veřejné *
Prebberede:
Angelika Stelten
Röbel:
Roland Hellmig*
Rockow:
Gisela Werner*
Rosenow:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *, Axel Willsch, Není veřejné *
Rumpshagen:
Konstanze Strohmayer*
Sarow:
Není veřejné *
Schossow:
Není veřejné *
Sponholz:
Timo Wittr*
Stavenhagen:
rukopisný *
Wanzka:
rukopisný *, rukopisný *
Warbende:
rukopisný *
Waren:
rukopisný *, rukopisný *, Markus Tammer*, Není veřejné *
Werder:
rukopisný *
Wesenberg:
rukopisný *, Jörg Wulfes*
Wildberg:
rukopisný *, rukopisný *, rukopisný *
Zahren:
Berit Krüger*
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)