Dilekçe hakkında Verhinderung des Baus von Windkraftanlagen im Stargarder Land/Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Altenhof:
halka açık olmayan*
Altentreptow:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Anette Beitler*
Ankershagen:
David Limpächer*, Marcus Schneidewind*
Bartow:
Elyazısı*
Bergfeld:
Elyazısı*
Blankenhof:
Renate Görs*
Blankensee:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Dietmar Frädr*, Kirsten Liermann*, halka açık olmayan*, Rommy Eggert-Intreß*, Sabine Palm*, Thore Stüben*
Blankesee:
Elyazısı*
Blumenholz:
Angelika Bückner*, Dr.Gabriele Geidner-Wohlrab*
Bredenfelde:
Hartmut Willer*
Briggow:
Martin Laabs*
Bützow:
halka açık olmayan
Carpin:
Elyazısı*, Elyazısı*, Andre Grünland*, Andreas Kulow*
Demmin:
Elyazısı*, Elyazısı*, Karl-H. Witt*, Klaus Schulz*, Roswitha Möller*
Grabowhöfe:
Franco Herchenbach*
Grammendin:
Elyazısı*
Groß Plasten:
Gabriele Völkner*
Groß Teetzleben:
André Krasemann*
Groß Vielen:
Silke Werner*
Grünow:
halka açık olmayan*, Melanie Köster*
Güstrow:
Cornelius Timm, halka açık olmayan
Hohenzieritz:
Elyazısı*
Jürgensdorf:
Elyazısı*
Klein Vielen:
Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, Uwe Möller*
Knorrendorf:
Elyazısı*
Kratzeburg:
halka açık olmayan*
Lebbin:
halka açık olmayan*
Lindetal:
Elyazısı*
Lüssow:
Bernhard Kolepke
Mirow:
Koch Jacqueline*
Möllenbeck:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, Frank zell*, Martina Schröder*, Michael Nager*, Moritz Schubert*
Möllenhagen:
halka açık olmayan*
Mölln:
Elyazısı*, Maria Messing*
Moltzow:
Elyazısı*
Neustrelitz:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, halka açık olmayan*, Annett Teela*, Christian Krage*, Dennis Mayer*, Dennis Weigelt*, halka açık olmayan*, Dr. Cornelia Nenz*, Frank Dochow*, Frank Herrmann*, Frank Kavelmann*, Franka Rübensam*, Franziska Hahn*, Hanjo gipp*, Hartmut Roloff*, halka açık olmayan*, Heiko Gebhardt*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, halka açık olmayan*, Peter Fischer*, halka açık olmayan*, Susanne Beese*, Susanne Hase*, Sven Lindner*, Torsten Schröter*, halka açık olmayan*, Volkmar Timm*
Neverin:
Elyazısı*, Marco Stolz*
Nossendorf:
Elyazısı*
Nossenhof:
Elyazısı*
Nossentiner Hütte:
Astrid Krautschat*
Penzlin:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Dorith Ullrich*, Elke Epler*, halka açık olmayan*, Kai Sawallisch*, halka açık olmayan*, Karin Leonhard*, László I. Kish*, Marion Uckert*, Markus Harms*, Michael Stopar*, halka açık olmayan*, Sieglinde Rathner*, Silke Stöcker*, Sven Flechner*, Torsten Kleineidam*, Ulrike Bliefert*, halka açık olmayan*
Prebberede:
Angelika Stelten
Röbel:
Roland Hellmig*
Rockow:
Gisela Werner*
Rosenow:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*, Axel Willsch, halka açık olmayan*
Rumpshagen:
Konstanze Strohmayer*
Sarow:
halka açık olmayan*
Schossow:
halka açık olmayan*
Sponholz:
Timo Wittr*
Stavenhagen:
Elyazısı*
Wanzka:
Elyazısı*, Elyazısı*
Warbende:
Elyazısı*
Waren:
Elyazısı*, Elyazısı*, Markus Tammer*, halka açık olmayan*
Werder:
Elyazısı*
Wesenberg:
Elyazısı*, Jörg Wulfes*
Wildberg:
Elyazısı*, Elyazısı*, Elyazısı*
Zahren:
Berit Krüger*
(* Bu imzalar nisaba sayılır.)