до петиції Verhinderung des Baus von Windkraftanlagen im Stargarder Land/Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Altenhof:
непублічний*
Altentreptow:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, Anette Beitler*
Ankershagen:
David Limpächer*, Marcus Schneidewind*
Bartow:
рукописний*
Bergfeld:
рукописний*
Blankenhof:
Renate Görs*
Blankensee:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Dietmar Frädr*, Kirsten Liermann*, непублічний*, Rommy Eggert-Intreß*, Sabine Palm*, Thore Stüben*
Blankesee:
рукописний*
Blumenholz:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Angelika Bückner*, Dr.Gabriele Geidner-Wohlrab*
Bredenfelde:
Hartmut Willer*
Briggow:
Martin Laabs*
Bützow:
непублічний
Carpin:
рукописний*, рукописний*, Andre Grünland*, Andreas Kulow*, Dirk Hettner*
Demmin:
рукописний*, рукописний*, Karl-H. Witt*, Klaus Schulz*, Roswitha Möller*
Grabowhöfe:
Franco Herchenbach*
Grammendin:
рукописний*
Groß Plasten:
Gabriele Völkner*
Groß Teetzleben:
André Krasemann*
Groß Vielen:
Silke Werner*
Grünow:
непублічний*, Melanie Köster*
Güstrow:
Cornelius Timm, непублічний
Hohenzieritz:
рукописний*
Jürgensdorf:
рукописний*
Klein Vielen:
рукописний*, рукописний*, непублічний*, Uwe Möller*
Knorrendorf:
рукописний*
Kratzeburg:
непублічний*
Lebbin:
непублічний*
Lindetal:
рукописний*
Lüssow:
Bernhard Kolepke
Mirow:
Koch Jacqueline*
Möllenbeck:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Frank zell*, Martina Schröder*, Michael Nager*, Moritz Schubert*
Möllenhagen:
непублічний*
Mölln:
рукописний*, Maria Messing*
Moltzow:
рукописний*
Neustrelitz:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, непублічний*, Annett Teela*, Christian Krage*, Dennis Mayer*, Dennis Weigelt*, непублічний*, Dr. Cornelia Nenz*, Frank Dochow*, Frank Herrmann*, Frank Kavelmann*, Franka Rübensam*, Franziska Hahn*, Hanjo gipp*, Hartmut Roloff*, непублічний*, Heiko Gebhardt*, непублічний*, непублічний*, непублічний*, Peter Fischer*, непублічний*, Susanne Beese*, Susanne Hase*, Sven Lindner*, Torsten Schröter*, непублічний*, Volkmar Timm*
Neverin:
рукописний*, Marco Stolz*
Nossendorf:
рукописний*
Nossenhof:
рукописний*
Nossentiner Hütte:
Astrid Krautschat*
Penzlin:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, рукописний*, Dorith Ullrich*, Elke Epler*, непублічний*, Kai Sawallisch*, непублічний*, Karin Leonhard*, László I. Kish*, Marion Uckert*, Markus Harms*, Michael Stopar*, непублічний*, Sieglinde Rathner*, Silke Stöcker*, Sven Flechner*, Torsten Kleineidam*, Ulrike Bliefert*, непублічний*
Prebberede:
Angelika Stelten
Röbel:
Roland Hellmig*
Rockow:
Gisela Werner*
Rosenow:
рукописний*, рукописний*, рукописний*, Axel Willsch, непублічний*
Rumpshagen:
Konstanze Strohmayer*
Sarow:
непублічний*
Schossow:
непублічний*
Sponholz:
Timo Wittr*
Stavenhagen:
рукописний*
Usadel:
рукописний*
Wanzka:
рукописний*, рукописний*
Warbende:
рукописний*
Waren:
рукописний*, рукописний*, Markus Tammer*, непублічний*
Werder:
рукописний*
Wesenberg:
рукописний*, Jörg Wulfes*
Wildberg:
рукописний*, рукописний*, рукописний*
Zahren:
Berit Krüger*
(* Ці підписи зараховуються до кворуму.)