140 semnatarilor în Bundestagswahlkreis Mecklenburgische Seenplatte II - Landkreis Rostock III
Despre petitieVerhinderung des Baus von Windkraftanlagen im Stargarder Land/Landkreis Mecklenburgische Seenplatte
Altenhof:
Nu public*
Altentreptow:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Anette Beitler*
Ankershagen:
David Limpächer*, Marcus Schneidewind*
Bartow:
Scris de mana*
Bergfeld:
Scris de mana*
Blankenhof:
Renate Görs*
Blankensee:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Dietmar Frädr*, Kirsten Liermann*, Nu public*, Rommy Eggert-Intreß*, Sabine Palm*, Thore Stüben*
Blankesee:
Scris de mana*
Blumenholz:
Angelika Bückner*, Dr.Gabriele Geidner-Wohlrab*
Bredenfelde:
Hartmut Willer*
Briggow:
Martin Laabs*
Bützow:
Nu public
Carpin:
Scris de mana*, Scris de mana*, Andre Grünland*, Andreas Kulow*, Dirk Hettner*
Demmin:
Scris de mana*, Scris de mana*, Karl-H. Witt*, Klaus Schulz*, Roswitha Möller*
Grabowhöfe:
Franco Herchenbach*
Grammendin:
Scris de mana*
Groß Plasten:
Gabriele Völkner*
Groß Teetzleben:
André Krasemann*
Groß Vielen:
Silke Werner*
Grünow:
Nu public*, Melanie Köster*
Güstrow:
Cornelius Timm, Nu public
Hohenzieritz:
Scris de mana*
Jürgensdorf:
Scris de mana*
Klein Vielen:
Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*, Uwe Möller*
Knorrendorf:
Scris de mana*
Kratzeburg:
Nu public*
Lebbin:
Nu public*
Lindetal:
Scris de mana*
Lüssow:
Bernhard Kolepke
Mirow:
Koch Jacqueline*
Möllenbeck:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*, Frank zell*, Martina Schröder*, Michael Nager*, Moritz Schubert*
Möllenhagen:
Nu public*
Mölln:
Scris de mana*, Maria Messing*
Moltzow:
Scris de mana*
Neustrelitz:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Nu public*, Annett Teela*, Christian Krage*, Dennis Mayer*, Dennis Weigelt*, Nu public*, Dr. Cornelia Nenz*, Frank Dochow*, Frank Herrmann*, Frank Kavelmann*, Franka Rübensam*, Franziska Hahn*, Hanjo gipp*, Hartmut Roloff*, Nu public*, Heiko Gebhardt*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Peter Fischer*, Nu public*, Susanne Beese*, Susanne Hase*, Sven Lindner*, Torsten Schröter*, Nu public*, Volkmar Timm*
Neverin:
Scris de mana*, Marco Stolz*
Nossendorf:
Scris de mana*
Nossenhof:
Scris de mana*
Nossentiner Hütte:
Astrid Krautschat*
Penzlin:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Dorith Ullrich*, Elke Epler*, Nu public*, Kai Sawallisch*, Nu public*, Karin Leonhard*, László I. Kish*, Marion Uckert*, Markus Harms*, Michael Stopar*, Nu public*, Sieglinde Rathner*, Silke Stöcker*, Sven Flechner*, Torsten Kleineidam*, Ulrike Bliefert*, Nu public*
Prebberede:
Angelika Stelten
Röbel:
Roland Hellmig*
Rockow:
Gisela Werner*
Rosenow:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*, Axel Willsch, Nu public*
Rumpshagen:
Konstanze Strohmayer*
Sarow:
Nu public*
Schossow:
Nu public*
Sponholz:
Timo Wittr*
Stavenhagen:
Scris de mana*
Wanzka:
Scris de mana*, Scris de mana*
Warbende:
Scris de mana*
Waren:
Scris de mana*, Scris de mana*, Markus Tammer*, Nu public*
Werder:
Scris de mana*
Wesenberg:
Scris de mana*, Jörg Wulfes*
Wildberg:
Scris de mana*, Scris de mana*, Scris de mana*
Zahren:
Berit Krüger*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)