415 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Sonneberg - Saalfeld-Rudolstadt - Saale-Orla-Kreis
Tietoja vetoomuksesta Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Altenbeuthen:
Marvin Hopi*, Ei julkista*
Arnsgereuth:
Ei julkista*, Ei julkista*
Bachfeld:
Michael Kirchner*
Bad Blankenburg:
Annabell Uting *, Ei julkista*, Ei julkista*, Hans-Jürgen Schmidt *, Heuchert Dirk*, Holger Ludwig*, Jürgen Schwarz *, Ei julkista*, Manfred Leutelt*, Manfred Leutelt*, Ei julkista*, Nadine Gattermann*, Ralph Biedermann*, Richard Weiß*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Uwe Nebe*, Vivian Chmelik*, Werlich Sven*
Bad Lobenstein:
Andreas Hagen*, Andreas Kowalczyk*, Ei julkista*, Christian Meyer*, Ei julkista*, Dr. Gisela Schmidt*, EGERLAND Henry *, Ei julkista*, Ei julkista*, Mario Lange*, Martina Zschächner *, Stephan Narr*
Blankenberg:
Ei julkista*
Blankenstein:
Denny Mergner*, Sandra Geßner *
Consell Mallorca:
Gisela Schrader*, Gisela Schrader*
Cursdorf:
Silvio heinze*, Ei julkista*
Dreba:
Ei julkista*
Dreitzsch:
Heike Lindig*
Dröbischau:
Katja Digel*
Effelder-Rauenstein:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Föritz:
Ei julkista*, Ei julkista*, Enrico Gehler *, Ei julkista*, Steffen Bergmann*, Ei julkista*
Frankenblick:
Ei julkista*
Gefell:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Peggy Seifferth*
Gössitz:
Gerd Habenicht*
Gräfemwarth:
Marika Leistner*
Gräfenthal:
Christiane Steffan*, Helga Steffan*, Peter Steffan*
Harra:
Doreen Kaiser *, Ei julkista*, Ronny Söller*
Hirschberg:
Ei julkista*, Kirsten Kornelia*, Klaus Patzer*
Hüttengrund:
Ei julkista*
Judenbach:
Bärbel Mäder*, Clifford Lahne*, Jürgen Hans Müller*, Markus von Nordheim *, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ei julkista*
Kamsdorf:
Ei julkista*, Juliane Pachaly*, Manfred Fehling*, ralf-dieter Gabel*, Ralf-Dieter Gabel*, Ei julkista*, Werner Groll*
Katzhütte:
Ei julkista*
Kaulsdorf:
Maik Satzinger*, Ei julkista*, Otto matthias Viehweg*
Knau:
Kai Petzold*
Königsee:
Ei julkista*, Doreen Gütter *, Ei julkista*, Manfred Obstfelder*, Ei julkista*, Ralf Barth*, Sascha Fröbe *, Sascha Fröbe *
Königsee-Rottenbach:
Ingolf Heinze*
Kospoda:
Martin Feiß*
Krölpa:
Ei julkista*, Bärbel Schneyer*, Ei julkista*, Enno Schneyer*, Enno Schneyer*, Ei julkista*, Schneyer Enno*, Ei julkista*
Langenorla:
Ei julkista*, Christian Müller*
Lauscha:
Christian Komann *, Dietbert Bätz*
Lehesten:
Ei julkista*, Uwe FALTEN*
Leutenberg:
Michael Blank*, Ei julkista*
Lichte:
Christian Krumbein*, Elsbeth Hartung*, Ei julkista*, Liane Hoffrichter*, Liane Hoffrichter*, Ei julkista*
Lichtenhain Bergbahn:
Benjamin Daniel Doberstein*
Mellenbach:
Ei julkista*
Mellenbach-Glasbach:
Achim Sommer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Meuselbach:
Klaus Stammer*
Mühltroff:
Jens Goedecke*
Neuhaus:
Ei julkista*, Ei julkista*, Dieter Hartung*, Rosi Sanchez Garcia*, Rosi Sanchez Garcia*, Ei julkista*, Ei julkista*, Rudolf Willy*, Rudolf Willy*, Steven wippich *, Ei julkista*, Ei julkista*
Neuhaus am Rennweg:
Jens Fiolka*, Ei julkista*
Neuhaus OT Alsbach:
Willy Foerster*
Neuhaus-Schierschnitz:
Steffen Bauersachs*, Sven Thomas*
Neustadt:
Erik Müller *, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Mandy Tendler *, Ei julkista*, Pezold Thomas*, Pezold Thomas*, Regina Hauptvogel*, Thomas Scheube*, Yvonne Stange*
Neustadt An Der Orla:
René Sauer*
Nimritz:
Ei julkista*, Ei julkista*
Oberpöllnitz:
Wolf-Ruediger Heeger*
Oberweißbach:
Ei julkista*, Konrad Jahn*
Oelsen:
Ei julkista*
Oettersdorf:
Ei julkista*, Philipp Ronneberger *, Thomas Halle*
Piesau:
John Köhler*, Ei julkista*
Pn:
Ei julkista*
pößnecck:
Matthias Scholze*
Pößneck:
Bettina Fritsche*, Christoph Raabe*, Ei julkista*, Frank Oefner *, Gerd Walther*, Jana Sahmel*, Ei julkista*, Klaus-Dietrich Beck*, Lars Wacker*, Lars Wacker*, Marcus Malinowsky*, Mario Werner*, Ei julkista*, Nicole Ehrhsrdt*, Renate Scholze*, Ronny Müller*, Stefan Raabe*, Stefan Raabe*
Poßneck:
Stefan Raabe*
Pößneck:
Tino Büschel*, Uwe Swoboda*
Pottiga:
Angelika Collier*, Hendrik Tilp*
Probstzella:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Frank Vogel*, Göbel Knut*, Göbel Knut*, Ei julkista*, Jörg Wachsmuth*, Klaus-Dieter Neubauer*, Marco Meindl*, Peter Koch*, Ralf Rutz*
Reichmannsdorf:
Stefan Hampel*
Remda- Teichel:
Rene Görner*
Remda-Teichel:
Ei julkista*, René Görner*
Remptendorf:
Ei julkista*, Beatrice Fränkel *, Matthias roth*, sindy Rüdiger*
Rudolstadt:
Ei julkista*, Ei julkista*, Andreas Bielert*, Ei julkista*, dietmar köcher*, Elisabeth Handrick*, Falk Kümmerling*, Ei julkista*, frank grüner *, Frank Taenzer *, Ei julkista*, Heiko Lindner*, Henning Müller*, Holger Morgenroth *, Ei julkista*, Ei julkista*, Julia Hagelmoser *, Julia Hagelmoser*, Lang Wolfgang*, Ei julkista*, Ei julkista*, Mario Felbel*, Matthias Brandt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ronny Gründler*, Ei julkista*, Ruth Zetsche*, Ruth Zetsche*, Ei julkista*, Sebastian Eberhardt*, Siegbert Müller*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Steffen Hirschauer*, Ei julkista*, Sven T.*, Sven T.*, Ei julkista*, Sven Thiel*, Udo Mühlmann*, Udo Mühlmann*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*
Saalburg-Ebersdorf:
Brigitte Seyfarth*, Ei julkista*, Hubert Steinhauer*, Hubert Steinhauer*, Silvio Heunemann*, Tino Maier *
Saalfeld:
Ei julkista*, Andre Reihm*, Christian Jesus Alber*, Daniel Särchinger*, Denis Teipelke *, Dietmar Irrgang*, Ei julkista*, Frank Steinke*, Ei julkista*, Isabella Trappe*, Jörg Müller*, Ei julkista*, Ei julkista*, Konstantin Bergelt*, Martin Spitzer*, Michael Küßner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Randolf Hahn*, Randolf Hahn*, Roland Beyer*, Ei julkista*, Stefan Dietzel *, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Susi Weedermann*, Thomas Büchler*, Thomas Treuner*, Tim tränckner*, Ei julkista*, Ulf Markert*, Ulrich Lämmerzahl*, Wilfried Meißner*
Saalfelder Höhe:
Ei julkista*, Andrea Müllet*, Ei julkista*, Ei julkista*, Kevin Langwald*, Ralf Hermann*, Ralf Hermann*, Steffen Beetz*
Saalfelder Hohe:
Ei julkista*, Ei julkista*
Saalfelder Höhe:
Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*
Schalkau:
Ei julkista*, Ei julkista*, Martina Treciak*
Schleiz:
Frank Bauer*, Gudrun Biedermann*, Gudrun Motzkeit*, Ei julkista*, Ilse Wieduwilt*, Jakob Zimmermann *, Ei julkista*, Petra Tschirpke*, Ei julkista*, Rene Baumert*, Stefan Clauberg*, Thomas Richter*, Wolfgang Grimm*
Schmiedefeld:
Isabel Patzwald*
Schwarzburg:
Jörg Claußen*, Jörg Claußen*, Tino Koch*
Sitzendorf:
Dieter Kirsten*, Ei julkista*, Reinhard Maerz*
Sonneberg:
Andrea Wolfram*, Andreas Faber*, Andreas Faber*, Ei julkista*, Brieger Roswitha*, Dagmar Köhler*, Ei julkista*, Diana Beyer*, Ei julkista*, Doris oschkenat*, Elke Sonntag*, Ei julkista*, Enrico Becker*, Gabriele Blechschmidt*, Gottfried Liebermann*, Heiko Amende*, Klaus Dressel*, Mario Biereigel*, Michael Mäder*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ralf Luthardt*, Ei julkista*, Regina Trutzl*, Renate Eichhorn*, Roland Schliewe*, Ei julkista*, Ei julkista*, Sonja Steindel*, Swetlana Gossmann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Ei julkista*
Steinach:
Diana Scheler-Eckstein*, Ei julkista*
Tanna:
Alexander Seidel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Tappert Florian*
Tegau:
Diana Scholz*
Triptis:
Andre Brandau*, Bernd Riemenschneider*, David Schubert*, Heike Brandau*, Ei julkista*, Ei julkista*, Matthias Krietsch*, Ei julkista*, Ei julkista*, Wolfram Krauß*
Uhlstädt-Kirchhasel:
Christian solcher*, Christiane Engelhardt*, Ei julkista*, Jens Nordhaus*, Ei julkista*
Unterweißbach:
Sandra Schwarz*
Unterwellenborn:
Ei julkista*, Hans-Jörg Voigt*, Holger Selle*, Rene Breitenberger*, Rene Breitenberger*
Unterwellenborn Ortsteil Könitz:
Manuel WieseManuel*
Wittgendorf:
Tobias Weber*
Wurzbach:
Henry EGERLAND *, Karl-Heinz Zschach*, Ei julkista*, Zschach Karl-Heinz*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)