Apie peticiją Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Altenbeuthen:
Marvin Hopi*, Nevieša*
Arnsgereuth:
Nevieša*, Nevieša*
Bachfeld:
Michael Kirchner*
Bad Blankenburg:
Annabell Uting *, Nevieša*, Nevieša*, Hans-Jürgen Schmidt *, Heuchert Dirk*, Holger Ludwig*, Jürgen Schwarz *, Nevieša*, Manfred Leutelt*, Manfred Leutelt*, Nevieša*, Nadine Gattermann*, Ralph Biedermann*, Richard Weiß*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Uwe Nebe*, Vivian Chmelik*, Werlich Sven*
Bad Lobenstein:
Andreas Hagen*, Andreas Kowalczyk*, Nevieša*, Christian Meyer*, Nevieša*, Dr. Gisela Schmidt*, EGERLAND Henry *, Nevieša*, Nevieša*, Mario Lange*, Martina Zschächner *, Stephan Narr*
Blankenberg:
Nevieša*
Blankenstein:
Denny Mergner*, Sandra Geßner *
Consell Mallorca:
Gisela Schrader*, Gisela Schrader*
Cursdorf:
Silvio heinze*, Nevieša*
Dreba:
Nevieša*
Dreitzsch:
Heike Lindig*
Dröbischau:
Katja Digel*
Effelder-Rauenstein:
Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*
Föritz:
Nevieša*, Nevieša*, Enrico Gehler *, Nevieša*, Steffen Bergmann*, Nevieša*
Frankenblick:
Nevieša*
Gefell:
Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Peggy Seifferth*
Gössitz:
Gerd Habenicht*
Gräfemwarth:
Marika Leistner*
Gräfenthal:
Christiane Steffan*, Helga Steffan*, Peter Steffan*
Harra:
Doreen Kaiser *, Nevieša*, Ronny Söller*
Hirschberg:
Nevieša*, Kirsten Kornelia*, Klaus Patzer*
Hüttengrund:
Nevieša*
Judenbach:
Bärbel Mäder*, Clifford Lahne*, Jürgen Hans Müller*, Markus von Nordheim *, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Nevieša*
Kamsdorf:
Nevieša*, Juliane Pachaly*, Manfred Fehling*, ralf-dieter Gabel*, Ralf-Dieter Gabel*, Nevieša*, Werner Groll*
Katzhütte:
Nevieša*
Kaulsdorf:
Maik Satzinger*, Nevieša*, Otto matthias Viehweg*
Knau:
Kai Petzold*
Königsee:
Nevieša*, Doreen Gütter *, Nevieša*, Manfred Obstfelder*, Nevieša*, Ralf Barth*, Sascha Fröbe *, Sascha Fröbe *
Königsee-Rottenbach:
Ingolf Heinze*
Kospoda:
Martin Feiß*
Krölpa:
Nevieša*, Bärbel Schneyer*, Nevieša*, Enno Schneyer*, Enno Schneyer*, Nevieša*, Schneyer Enno*, Nevieša*
Langenorla:
Nevieša*, Christian Müller*
Lauscha:
Christian Komann *, Dietbert Bätz*
Lehesten:
Nevieša*, Uwe FALTEN*
Leutenberg:
Michael Blank*, Nevieša*
Lichte:
Christian Krumbein*, Elsbeth Hartung*, Nevieša*, Liane Hoffrichter*, Liane Hoffrichter*, Nevieša*
Lichtenhain Bergbahn:
Benjamin Daniel Doberstein*
Mellenbach:
Nevieša*
Mellenbach-Glasbach:
Achim Sommer*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*
Meuselbach:
Klaus Stammer*
Mühltroff:
Jens Goedecke*
Neuhaus:
Nevieša*, Nevieša*, Dieter Hartung*, Rosi Sanchez Garcia*, Rosi Sanchez Garcia*, Nevieša*, Nevieša*, Rudolf Willy*, Rudolf Willy*, Steven wippich *, Nevieša*, Nevieša*
Neuhaus am Rennweg:
Jens Fiolka*, Nevieša*
Neuhaus OT Alsbach:
Willy Foerster*
Neuhaus-Schierschnitz:
Steffen Bauersachs*, Sven Thomas*
Neustadt:
Erik Müller *, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Mandy Tendler *, Nevieša*, Pezold Thomas*, Pezold Thomas*, Regina Hauptvogel*, Thomas Scheube*, Yvonne Stange*
Neustadt An Der Orla:
René Sauer*
Nimritz:
Nevieša*, Nevieša*
Oberpöllnitz:
Wolf-Ruediger Heeger*
Oberweißbach:
Nevieša*, Konrad Jahn*
Oelsen:
Nevieša*
Oettersdorf:
Nevieša*, Philipp Ronneberger *, Thomas Halle*
Piesau:
John Köhler*, Nevieša*
Pn:
Nevieša*
pößnecck:
Matthias Scholze*
Pößneck:
Bettina Fritsche*, Christoph Raabe*, Nevieša*, Frank Oefner *, Gerd Walther*, Jana Sahmel*, Nevieša*, Klaus-Dietrich Beck*, Lars Wacker*, Lars Wacker*, Marcus Malinowsky*, Mario Werner*, Nevieša*, Nicole Ehrhsrdt*, Renate Scholze*, Ronny Müller*, Stefan Raabe*, Stefan Raabe*
Poßneck:
Stefan Raabe*
Pößneck:
Tino Büschel*, Uwe Swoboda*
Pottiga:
Angelika Collier*, Hendrik Tilp*
Probstzella:
Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Frank Vogel*, Göbel Knut*, Göbel Knut*, Nevieša*, Jörg Wachsmuth*, Klaus-Dieter Neubauer*, Marco Meindl*, Peter Koch*, Ralf Rutz*
Reichmannsdorf:
Stefan Hampel*
Remda- Teichel:
Rene Görner*
Remda-Teichel:
Nevieša*, René Görner*
Remptendorf:
Nevieša*, Beatrice Fränkel *, Matthias roth*, sindy Rüdiger*
Rudolstadt:
Nevieša*, Nevieša*, Andreas Bielert*, Nevieša*, dietmar köcher*, Elisabeth Handrick*, Falk Kümmerling*, Nevieša*, frank grüner *, Frank Taenzer *, Nevieša*, Heiko Lindner*, Henning Müller*, Holger Morgenroth *, Nevieša*, Nevieša*, Julia Hagelmoser *, Julia Hagelmoser*, Lang Wolfgang*, Nevieša*, Nevieša*, Mario Felbel*, Matthias Brandt*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Ronny Gründler*, Nevieša*, Ruth Zetsche*, Ruth Zetsche*, Nevieša*, Sebastian Eberhardt*, Siegbert Müller*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Steffen Hirschauer*, Nevieša*, Sven T.*, Sven T.*, Nevieša*, Sven Thiel*, Udo Mühlmann*, Udo Mühlmann*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*
Saalburg-Ebersdorf:
Brigitte Seyfarth*, Nevieša*, Hubert Steinhauer*, Hubert Steinhauer*, Silvio Heunemann*, Tino Maier *
Saalfeld:
Nevieša*, Andre Reihm*, Christian Jesus Alber*, Daniel Särchinger*, Denis Teipelke *, Dietmar Irrgang*, Nevieša*, Frank Steinke*, Nevieša*, Isabella Trappe*, Jörg Müller*, Nevieša*, Nevieša*, Konstantin Bergelt*, Martin Spitzer*, Michael Küßner*, Nevieša*, Nevieša*, Randolf Hahn*, Randolf Hahn*, Roland Beyer*, Nevieša*, Stefan Dietzel *, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Susi Weedermann*, Thomas Büchler*, Thomas Treuner*, Tim tränckner*, Nevieša*, Ulf Markert*, Ulrich Lämmerzahl*, Wilfried Meißner*
Saalfelder Höhe:
Nevieša*, Andrea Müllet*, Nevieša*, Nevieša*, Kevin Langwald*, Ralf Hermann*, Ralf Hermann*, Steffen Beetz*
Saalfelder Hohe:
Nevieša*, Nevieša*
Saalfelder Höhe:
Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*
Schalkau:
Nevieša*, Nevieša*, Martina Treciak*
Schleiz:
Frank Bauer*, Gudrun Biedermann*, Gudrun Motzkeit*, Nevieša*, Ilse Wieduwilt*, Jakob Zimmermann *, Nevieša*, Petra Tschirpke*, Nevieša*, Rene Baumert*, Stefan Clauberg*, Thomas Richter*, Wolfgang Grimm*
Schmiedefeld:
Isabel Patzwald*
Schwarzburg:
Jörg Claußen*, Jörg Claußen*, Tino Koch*
Sitzendorf:
Dieter Kirsten*, Nevieša*, Reinhard Maerz*
Sonneberg:
Andrea Wolfram*, Andreas Faber*, Andreas Faber*, Nevieša*, Brieger Roswitha*, Dagmar Köhler*, Nevieša*, Diana Beyer*, Nevieša*, Doris oschkenat*, Elke Sonntag*, Nevieša*, Enrico Becker*, Gabriele Blechschmidt*, Gottfried Liebermann*, Heiko Amende*, Klaus Dressel*, Mario Biereigel*, Michael Mäder*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Ralf Luthardt*, Nevieša*, Regina Trutzl*, Renate Eichhorn*, Roland Schliewe*, Nevieša*, Nevieša*, Sonja Steindel*, Swetlana Gossmann*, Nevieša*, Nevieša*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Nevieša*
Steinach:
Diana Scheler-Eckstein*, Nevieša*
Tanna:
Alexander Seidel*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Tappert Florian*
Tegau:
Diana Scholz*
Triptis:
Andre Brandau*, Bernd Riemenschneider*, David Schubert*, Heike Brandau*, Nevieša*, Nevieša*, Matthias Krietsch*, Nevieša*, Nevieša*, Wolfram Krauß*
Uhlstädt-Kirchhasel:
Christian solcher*, Christiane Engelhardt*, Nevieša*, Jens Nordhaus*, Nevieša*
Unterweißbach:
Sandra Schwarz*
Unterwellenborn:
Nevieša*, Hans-Jörg Voigt*, Holger Selle*, Rene Breitenberger*, Rene Breitenberger*
Unterwellenborn Ortsteil Könitz:
Manuel WieseManuel*
Wittgendorf:
Tobias Weber*
Wurzbach:
Henry EGERLAND *, Karl-Heinz Zschach*, Nevieša*, Zschach Karl-Heinz*
(* Šie parašai įskaičiuojami į kvorumą.)