415 semnatarilor în Bundestagswahlkreis Sonneberg - Saalfeld-Rudolstadt - Saale-Orla-Kreis
Despre petitieAbzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Altenbeuthen:
Marvin Hopi*, Nu public*
Arnsgereuth:
Nu public*, Nu public*
Bachfeld:
Michael Kirchner*
Bad Blankenburg:
Annabell Uting *, Nu public*, Nu public*, Hans-Jürgen Schmidt *, Heuchert Dirk*, Holger Ludwig*, Jürgen Schwarz *, Nu public*, Manfred Leutelt*, Manfred Leutelt*, Nu public*, Nadine Gattermann*, Ralph Biedermann*, Richard Weiß*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Uwe Nebe*, Vivian Chmelik*, Werlich Sven*
Bad Lobenstein:
Andreas Hagen*, Andreas Kowalczyk*, Nu public*, Christian Meyer*, Nu public*, Dr. Gisela Schmidt*, EGERLAND Henry *, Nu public*, Nu public*, Mario Lange*, Martina Zschächner *, Stephan Narr*
Blankenberg:
Nu public*
Blankenstein:
Denny Mergner*, Sandra Geßner *
Consell Mallorca:
Gisela Schrader*, Gisela Schrader*
Cursdorf:
Silvio heinze*, Nu public*
Dreba:
Nu public*
Dreitzsch:
Heike Lindig*
Dröbischau:
Katja Digel*
Effelder-Rauenstein:
Nu public*, Nu public*, Nu public*
Föritz:
Nu public*, Nu public*, Enrico Gehler *, Nu public*, Steffen Bergmann*, Nu public*
Frankenblick:
Nu public*
Gefell:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Peggy Seifferth*
Gössitz:
Gerd Habenicht*
Gräfemwarth:
Marika Leistner*
Gräfenthal:
Christiane Steffan*, Helga Steffan*, Peter Steffan*
Harra:
Doreen Kaiser *, Nu public*, Ronny Söller*
Hirschberg:
Nu public*, Kirsten Kornelia*, Klaus Patzer*
Hüttengrund:
Nu public*
Judenbach:
Bärbel Mäder*, Clifford Lahne*, Jürgen Hans Müller*, Markus von Nordheim *, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Nu public*
Kamsdorf:
Nu public*, Juliane Pachaly*, Manfred Fehling*, ralf-dieter Gabel*, Ralf-Dieter Gabel*, Nu public*, Werner Groll*
Katzhütte:
Nu public*
Kaulsdorf:
Maik Satzinger*, Nu public*, Otto matthias Viehweg*
Knau:
Kai Petzold*
Königsee:
Nu public*, Doreen Gütter *, Nu public*, Manfred Obstfelder*, Nu public*, Ralf Barth*, Sascha Fröbe *, Sascha Fröbe *
Königsee-Rottenbach:
Ingolf Heinze*
Kospoda:
Martin Feiß*
Krölpa:
Nu public*, Bärbel Schneyer*, Nu public*, Enno Schneyer*, Enno Schneyer*, Nu public*, Schneyer Enno*, Nu public*
Langenorla:
Nu public*, Christian Müller*
Lauscha:
Christian Komann *, Dietbert Bätz*
Lehesten:
Nu public*, Uwe FALTEN*
Leutenberg:
Michael Blank*, Nu public*
Lichte:
Christian Krumbein*, Elsbeth Hartung*, Nu public*, Liane Hoffrichter*, Liane Hoffrichter*, Nu public*
Lichtenhain Bergbahn:
Benjamin Daniel Doberstein*
Mellenbach:
Nu public*
Mellenbach-Glasbach:
Achim Sommer*, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Meuselbach:
Klaus Stammer*
Mühltroff:
Jens Goedecke*
Neuhaus:
Nu public*, Nu public*, Dieter Hartung*, Rosi Sanchez Garcia*, Rosi Sanchez Garcia*, Nu public*, Nu public*, Rudolf Willy*, Rudolf Willy*, Steven wippich *, Nu public*, Nu public*
Neuhaus am Rennweg:
Jens Fiolka*, Nu public*
Neuhaus OT Alsbach:
Willy Foerster*
Neuhaus-Schierschnitz:
Steffen Bauersachs*, Sven Thomas*
Neustadt:
Erik Müller *, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Mandy Tendler *, Nu public*, Pezold Thomas*, Pezold Thomas*, Regina Hauptvogel*, Thomas Scheube*, Yvonne Stange*
Neustadt An Der Orla:
René Sauer*
Nimritz:
Nu public*, Nu public*
Oberpöllnitz:
Wolf-Ruediger Heeger*
Oberweißbach:
Nu public*, Konrad Jahn*
Oelsen:
Nu public*
Oettersdorf:
Nu public*, Philipp Ronneberger *, Thomas Halle*
Piesau:
John Köhler*, Nu public*
Pn:
Nu public*
pößnecck:
Matthias Scholze*
Pößneck:
Bettina Fritsche*, Christoph Raabe*, Nu public*, Frank Oefner *, Gerd Walther*, Jana Sahmel*, Nu public*, Klaus-Dietrich Beck*, Lars Wacker*, Lars Wacker*, Marcus Malinowsky*, Mario Werner*, Nu public*, Nicole Ehrhsrdt*, Renate Scholze*, Ronny Müller*, Stefan Raabe*, Stefan Raabe*
Poßneck:
Stefan Raabe*
Pößneck:
Tino Büschel*, Uwe Swoboda*
Pottiga:
Angelika Collier*, Hendrik Tilp*
Probstzella:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Frank Vogel*, Göbel Knut*, Göbel Knut*, Nu public*, Jörg Wachsmuth*, Klaus-Dieter Neubauer*, Marco Meindl*, Peter Koch*, Ralf Rutz*
Reichmannsdorf:
Stefan Hampel*
Remda- Teichel:
Rene Görner*
Remda-Teichel:
Nu public*, René Görner*
Remptendorf:
Nu public*, Beatrice Fränkel *, Matthias roth*, sindy Rüdiger*
Rudolstadt:
Nu public*, Nu public*, Andreas Bielert*, Nu public*, dietmar köcher*, Elisabeth Handrick*, Falk Kümmerling*, Nu public*, frank grüner *, Frank Taenzer *, Nu public*, Heiko Lindner*, Henning Müller*, Holger Morgenroth *, Nu public*, Nu public*, Julia Hagelmoser *, Julia Hagelmoser*, Lang Wolfgang*, Nu public*, Nu public*, Mario Felbel*, Matthias Brandt*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Ronny Gründler*, Nu public*, Ruth Zetsche*, Ruth Zetsche*, Nu public*, Sebastian Eberhardt*, Siegbert Müller*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Steffen Hirschauer*, Nu public*, Sven T.*, Sven T.*, Nu public*, Sven Thiel*, Udo Mühlmann*, Udo Mühlmann*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*
Saalburg-Ebersdorf:
Brigitte Seyfarth*, Nu public*, Hubert Steinhauer*, Hubert Steinhauer*, Silvio Heunemann*, Tino Maier *
Saalfeld:
Nu public*, Andre Reihm*, Christian Jesus Alber*, Daniel Särchinger*, Denis Teipelke *, Dietmar Irrgang*, Nu public*, Frank Steinke*, Nu public*, Isabella Trappe*, Jörg Müller*, Nu public*, Nu public*, Konstantin Bergelt*, Martin Spitzer*, Michael Küßner*, Nu public*, Nu public*, Randolf Hahn*, Randolf Hahn*, Roland Beyer*, Nu public*, Stefan Dietzel *, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Susi Weedermann*, Thomas Büchler*, Thomas Treuner*, Tim tränckner*, Nu public*, Ulf Markert*, Ulrich Lämmerzahl*, Wilfried Meißner*
Saalfelder Höhe:
Nu public*, Andrea Müllet*, Nu public*, Nu public*, Kevin Langwald*, Ralf Hermann*, Ralf Hermann*, Steffen Beetz*
Saalfelder Hohe:
Nu public*, Nu public*
Saalfelder Höhe:
Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*
Schalkau:
Nu public*, Nu public*, Martina Treciak*
Schleiz:
Frank Bauer*, Gudrun Biedermann*, Gudrun Motzkeit*, Nu public*, Ilse Wieduwilt*, Jakob Zimmermann *, Nu public*, Petra Tschirpke*, Nu public*, Rene Baumert*, Stefan Clauberg*, Thomas Richter*, Wolfgang Grimm*
Schmiedefeld:
Isabel Patzwald*
Schwarzburg:
Jörg Claußen*, Jörg Claußen*, Tino Koch*
Sitzendorf:
Dieter Kirsten*, Nu public*, Reinhard Maerz*
Sonneberg:
Andrea Wolfram*, Andreas Faber*, Andreas Faber*, Nu public*, Brieger Roswitha*, Dagmar Köhler*, Nu public*, Diana Beyer*, Nu public*, Doris oschkenat*, Elke Sonntag*, Nu public*, Enrico Becker*, Gabriele Blechschmidt*, Gottfried Liebermann*, Heiko Amende*, Klaus Dressel*, Mario Biereigel*, Michael Mäder*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Ralf Luthardt*, Nu public*, Regina Trutzl*, Renate Eichhorn*, Roland Schliewe*, Nu public*, Nu public*, Sonja Steindel*, Swetlana Gossmann*, Nu public*, Nu public*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Nu public*
Steinach:
Diana Scheler-Eckstein*, Nu public*
Tanna:
Alexander Seidel*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Tappert Florian*
Tegau:
Diana Scholz*
Triptis:
Andre Brandau*, Bernd Riemenschneider*, David Schubert*, Heike Brandau*, Nu public*, Nu public*, Matthias Krietsch*, Nu public*, Nu public*, Wolfram Krauß*
Uhlstädt-Kirchhasel:
Christian solcher*, Christiane Engelhardt*, Nu public*, Jens Nordhaus*, Nu public*
Unterweißbach:
Sandra Schwarz*
Unterwellenborn:
Nu public*, Hans-Jörg Voigt*, Holger Selle*, Rene Breitenberger*, Rene Breitenberger*
Unterwellenborn Ortsteil Könitz:
Manuel WieseManuel*
Wittgendorf:
Tobias Weber*
Wurzbach:
Henry EGERLAND *, Karl-Heinz Zschach*, Nu public*, Zschach Karl-Heinz*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)