Par petīciju Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Altenbeuthen:
Marvin Hopi*, Publiski nepieejams*
Arnsgereuth:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Bachfeld:
Michael Kirchner*
Bad Blankenburg:
Annabell Uting *, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Hans-Jürgen Schmidt *, Heuchert Dirk*, Holger Ludwig*, Jürgen Schwarz *, Publiski nepieejams*, Manfred Leutelt*, Manfred Leutelt*, Publiski nepieejams*, Nadine Gattermann*, Ralph Biedermann*, Richard Weiß*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Uwe Nebe*, Vivian Chmelik*, Werlich Sven*
Bad Lobenstein:
Andreas Hagen*, Andreas Kowalczyk*, Publiski nepieejams*, Christian Meyer*, Publiski nepieejams*, Dr. Gisela Schmidt*, EGERLAND Henry *, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Mario Lange*, Martina Zschächner *, Stephan Narr*
Blankenberg:
Publiski nepieejams*
Blankenstein:
Denny Mergner*, Sandra Geßner *
Consell Mallorca:
Gisela Schrader*, Gisela Schrader*
Cursdorf:
Silvio heinze*, Publiski nepieejams*
Dreba:
Publiski nepieejams*
Dreitzsch:
Heike Lindig*
Dröbischau:
Katja Digel*
Effelder-Rauenstein:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Föritz:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Enrico Gehler *, Publiski nepieejams*, Steffen Bergmann*, Publiski nepieejams*
Frankenblick:
Publiski nepieejams*
Gefell:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Peggy Seifferth*
Gössitz:
Gerd Habenicht*
Gräfemwarth:
Marika Leistner*
Gräfenthal:
Christiane Steffan*, Helga Steffan*, Peter Steffan*
Harra:
Doreen Kaiser *, Publiski nepieejams*, Ronny Söller*
Hirschberg:
Publiski nepieejams*, Kirsten Kornelia*, Klaus Patzer*
Hüttengrund:
Publiski nepieejams*
Judenbach:
Bärbel Mäder*, Clifford Lahne*, Jürgen Hans Müller*, Markus von Nordheim *, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Ronny Mäder*, Publiski nepieejams*
Kamsdorf:
Publiski nepieejams*, Juliane Pachaly*, Manfred Fehling*, ralf-dieter Gabel*, Ralf-Dieter Gabel*, Publiski nepieejams*, Werner Groll*
Katzhütte:
Publiski nepieejams*
Kaulsdorf:
Maik Satzinger*, Publiski nepieejams*, Otto matthias Viehweg*
Knau:
Kai Petzold*
Königsee:
Publiski nepieejams*, Doreen Gütter *, Publiski nepieejams*, Manfred Obstfelder*, Publiski nepieejams*, Ralf Barth*, Sascha Fröbe *, Sascha Fröbe *
Königsee-Rottenbach:
Ingolf Heinze*
Kospoda:
Martin Feiß*
Krölpa:
Publiski nepieejams*, Bärbel Schneyer*, Publiski nepieejams*, Enno Schneyer*, Enno Schneyer*, Publiski nepieejams*, Schneyer Enno*, Publiski nepieejams*
Langenorla:
Publiski nepieejams*, Christian Müller*
Lauscha:
Christian Komann *, Dietbert Bätz*
Lehesten:
Publiski nepieejams*, Uwe FALTEN*
Leutenberg:
Michael Blank*, Publiski nepieejams*
Lichte:
Christian Krumbein*, Elsbeth Hartung*, Publiski nepieejams*, Liane Hoffrichter*, Liane Hoffrichter*, Publiski nepieejams*
Lichtenhain Bergbahn:
Benjamin Daniel Doberstein*
Mellenbach:
Publiski nepieejams*
Mellenbach-Glasbach:
Achim Sommer*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Meuselbach:
Klaus Stammer*
Mühltroff:
Jens Goedecke*
Neuhaus:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Dieter Hartung*, Rosi Sanchez Garcia*, Rosi Sanchez Garcia*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Rudolf Willy*, Rudolf Willy*, Steven wippich *, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Neuhaus am Rennweg:
Jens Fiolka*, Publiski nepieejams*
Neuhaus OT Alsbach:
Willy Foerster*
Neuhaus-Schierschnitz:
Steffen Bauersachs*, Sven Thomas*
Neustadt:
Erik Müller *, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Ines Scheube*, Mandy Tendler *, Publiski nepieejams*, Pezold Thomas*, Pezold Thomas*, Regina Hauptvogel*, Thomas Scheube*, Yvonne Stange*
Neustadt An Der Orla:
René Sauer*
Nimritz:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Oberpöllnitz:
Wolf-Ruediger Heeger*
Oberweißbach:
Publiski nepieejams*, Konrad Jahn*
Oelsen:
Publiski nepieejams*
Oettersdorf:
Publiski nepieejams*, Philipp Ronneberger *, Thomas Halle*
Piesau:
John Köhler*, Publiski nepieejams*
Pn:
Publiski nepieejams*
pößnecck:
Matthias Scholze*
Pößneck:
Bettina Fritsche*, Christoph Raabe*, Publiski nepieejams*, Frank Oefner *, Gerd Walther*, Jana Sahmel*, Publiski nepieejams*, Klaus-Dietrich Beck*, Lars Wacker*, Lars Wacker*, Marcus Malinowsky*, Mario Werner*, Publiski nepieejams*, Nicole Ehrhsrdt*, Renate Scholze*, Ronny Müller*, Stefan Raabe*, Stefan Raabe*
Poßneck:
Stefan Raabe*
Pößneck:
Tino Büschel*, Uwe Swoboda*
Pottiga:
Angelika Collier*, Hendrik Tilp*
Probstzella:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Frank Vogel*, Göbel Knut*, Göbel Knut*, Publiski nepieejams*, Jörg Wachsmuth*, Klaus-Dieter Neubauer*, Marco Meindl*, Peter Koch*, Ralf Rutz*
Reichmannsdorf:
Stefan Hampel*
Remda- Teichel:
Rene Görner*
Remda-Teichel:
Publiski nepieejams*, René Görner*
Remptendorf:
Publiski nepieejams*, Beatrice Fränkel *, Matthias roth*, sindy Rüdiger*
Rudolstadt:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Andreas Bielert*, Publiski nepieejams*, dietmar köcher*, Elisabeth Handrick*, Falk Kümmerling*, Publiski nepieejams*, frank grüner *, Frank Taenzer *, Publiski nepieejams*, Heiko Lindner*, Henning Müller*, Holger Morgenroth *, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Julia Hagelmoser *, Julia Hagelmoser*, Lang Wolfgang*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Mario Felbel*, Matthias Brandt*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Ronny Gründler*, Publiski nepieejams*, Ruth Zetsche*, Ruth Zetsche*, Publiski nepieejams*, Sebastian Eberhardt*, Siegbert Müller*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Steffen Hirschauer*, Publiski nepieejams*, Sven T.*, Sven T.*, Publiski nepieejams*, Sven Thiel*, Udo Mühlmann*, Udo Mühlmann*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*, Wolfgang Lang*
Saalburg-Ebersdorf:
Brigitte Seyfarth*, Publiski nepieejams*, Hubert Steinhauer*, Hubert Steinhauer*, Silvio Heunemann*, Tino Maier *
Saalfeld:
Publiski nepieejams*, Andre Reihm*, Christian Jesus Alber*, Daniel Särchinger*, Denis Teipelke *, Dietmar Irrgang*, Publiski nepieejams*, Frank Steinke*, Publiski nepieejams*, Isabella Trappe*, Jörg Müller*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Konstantin Bergelt*, Martin Spitzer*, Michael Küßner*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Randolf Hahn*, Randolf Hahn*, Roland Beyer*, Publiski nepieejams*, Stefan Dietzel *, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Susi Weedermann*, Thomas Büchler*, Thomas Treuner*, Tim tränckner*, Publiski nepieejams*, Ulf Markert*, Ulrich Lämmerzahl*, Wilfried Meißner*
Saalfelder Höhe:
Publiski nepieejams*, Andrea Müllet*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Kevin Langwald*, Ralf Hermann*, Ralf Hermann*, Steffen Beetz*
Saalfelder Hohe:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*
Saalfelder Höhe:
Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*, Uwe Wohlfarth*
Schalkau:
Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Martina Treciak*
Schleiz:
Frank Bauer*, Gudrun Biedermann*, Gudrun Motzkeit*, Publiski nepieejams*, Ilse Wieduwilt*, Jakob Zimmermann *, Publiski nepieejams*, Petra Tschirpke*, Publiski nepieejams*, Rene Baumert*, Stefan Clauberg*, Thomas Richter*, Wolfgang Grimm*
Schmiedefeld:
Isabel Patzwald*
Schwarzburg:
Jörg Claußen*, Jörg Claußen*, Tino Koch*
Sitzendorf:
Dieter Kirsten*, Publiski nepieejams*, Reinhard Maerz*
Sonneberg:
Andrea Wolfram*, Andreas Faber*, Andreas Faber*, Publiski nepieejams*, Brieger Roswitha*, Dagmar Köhler*, Publiski nepieejams*, Diana Beyer*, Publiski nepieejams*, Doris oschkenat*, Elke Sonntag*, Publiski nepieejams*, Enrico Becker*, Gabriele Blechschmidt*, Gottfried Liebermann*, Heiko Amende*, Klaus Dressel*, Mario Biereigel*, Michael Mäder*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Ralf Luthardt*, Publiski nepieejams*, Regina Trutzl*, Renate Eichhorn*, Roland Schliewe*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Sonja Steindel*, Swetlana Gossmann*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Wolfgang Greiner-Pol*, Publiski nepieejams*
Steinach:
Diana Scheler-Eckstein*, Publiski nepieejams*
Tanna:
Alexander Seidel*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Tappert Florian*
Tegau:
Diana Scholz*
Triptis:
Andre Brandau*, Bernd Riemenschneider*, David Schubert*, Heike Brandau*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Matthias Krietsch*, Publiski nepieejams*, Publiski nepieejams*, Wolfram Krauß*
Uhlstädt-Kirchhasel:
Christian solcher*, Christiane Engelhardt*, Publiski nepieejams*, Jens Nordhaus*, Publiski nepieejams*
Unterweißbach:
Sandra Schwarz*
Unterwellenborn:
Publiski nepieejams*, Hans-Jörg Voigt*, Holger Selle*, Rene Breitenberger*, Rene Breitenberger*
Unterwellenborn Ortsteil Könitz:
Manuel WieseManuel*
Wittgendorf:
Tobias Weber*
Wurzbach:
Henry EGERLAND *, Karl-Heinz Zschach*, Publiski nepieejams*, Zschach Karl-Heinz*
(* Šie paraksti tiek ieskaitīti kvorumā.)