138 Signatář v Bundestagswahlkreis Gera - Jena - Saale-Holzland-Kreis
K petici Rundfunkbeitrag: Außerkraftsetzung durch den Bundestag
Bad Klosterlausnitz:
Není veřejné *, Hubert Volkland *, Není veřejné *, Stefan Selke*, Thomas Clauss*
Bucha:
Björn Egeln*, Joachim Henze*
Camburg:
Christoph Gießler*, Není veřejné *, Není veřejné *
Crossen:
Není veřejné *
Dornburg:
Der Mensch den man Sirko nennt *
Eisenberg:
Matthias Bösemann*, Není veřejné *, Není veřejné *, Werner Mikkeleit*
Gera:
Není veřejné *, Alexander Betz*, Alexander Nemecek*, Andre Krüger *, Andre Lockau*, Není veřejné *, Anica Klitscher*, Není veřejné *, Není veřejné *, Bernd Fischer*, Carina Limmer*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Frank Böttcher*, Frank Heinrich*, Frank Schmidt*, Není veřejné *, Hannelore Vitzthum*, Není veřejné *, Není veřejné *, Juliane Klepzig*, Není veřejné *, Není veřejné *, Michael Schemel *, Není veřejné *, Není veřejné *, Michael Zergiebel*, Michell Hempel*, Není veřejné *, Nicole Baruck*, Není veřejné *, Není veřejné *, Ramona Herrmann *, Robert Hohlbein*, Roman Brug*, Není veřejné *, Není veřejné *, sindy Scholz *, Sonja Fischer*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Vogelgesang Alexander*
Graitschen b Bürgel:
Krause Heiko *
Hermsdorf:
Není veřejné *, Heiko Zintel *, Není veřejné *, Není veřejné *, Rudolf Henniger*, Není veřejné *
Jena:
Není veřejné *, Alexander Haucke*, Není veřejné *, Andre Broßeit *, Není veřejné *, Andrea Schreiber*, Andreas Koch*, Annett Nief*, Annett Schön*, Beate Kramer*, Není veřejné *, Chritsian Fey*, Claus Suppe*, Daniel Jach*, Dirk Heinzle*, Není veřejné *, Enrico Thiel*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Herbert Schwarz*, Není veřejné *, Není veřejné *, Ilona Fey*, Ilona Fey*, Jan Böhme*, Jan Burkhardt*, Jan Wortmann*, Jens Holzhey*, Není veřejné *, Není veřejné *, Karoline Kübel*, Karsten Kuhn*, Není veřejné *, Luca Meink*, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Není veřejné *, Matthias Wollweber*, Není veřejné *, Není veřejné *, Necaev Christian*, Není veřejné *, Norman Wagner*, Peter Rupp*, Philipp Jahn*, Není veřejné *, Reno Popp*, Robert Goldhorn *, Není veřejné *, Sabine Dolke *, Není veřejné *, Sascha John*, Sebastian Ohndorf*, Není veřejné *, Není veřejné *, Thomas Gäbler*, Torsten Peters*, Není veřejné *, Ulrich Kecke*, Uwe Luthardt*, Winfried Merkel*, Zuzana Wedekind*
Jens:
Není veřejné *
Kahla:
Není veřejné *, Jens Mende*, Jens Sorbe-Hörnlein *
Kleineutersdorf:
Katrin Pfeifer-Leeg*
Lindig:
Není veřejné *
Poxdorf:
Simone Wilhelm*
Schkölen:
Není veřejné *
Seitenroda:
Günther Junge*, Günther Junge*
Stadtroda:
Chris Mühlnikel*, Není veřejné *, Matthias Wiede*, Norman Wille*, Není veřejné *, Tom Fraitag*, Není veřejné *
Tautenhain:
Ellen Emkow*, Max Henniger*, Noah Emkow*, Steffen Emkow*
Waltersdorf:
Simone Wolf*
Weißenborn:
denny Spindler*, Lutz V*
Wichmar:
Steffen Ermann*
(* Tyto podpisy se započítávají do kvora.)