138Υπογράφων στηνBundestagswahlkreis Gera - Jena - Saale-Holzland-Kreis
Στην αναφορά Rundfunkbeitrag: Außerkraftsetzung durch den Bundestag
Bad Klosterlausnitz:
Μη δημόσιο*, Hubert Volkland *, Μη δημόσιο*, Stefan Selke*, Thomas Clauss*
Bucha:
Björn Egeln*, Joachim Henze*
Camburg:
Christoph Gießler*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Crossen:
Μη δημόσιο*
Dornburg:
Der Mensch den man Sirko nennt *
Eisenberg:
Matthias Bösemann*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Werner Mikkeleit*
Gera:
Μη δημόσιο*, Alexander Betz*, Alexander Nemecek*, Andre Krüger *, Andre Lockau*, Μη δημόσιο*, Anica Klitscher*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Bernd Fischer*, Carina Limmer*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Frank Böttcher*, Frank Heinrich*, Frank Schmidt*, Μη δημόσιο*, Hannelore Vitzthum*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Juliane Klepzig*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Michael Schemel *, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Michael Zergiebel*, Michell Hempel*, Μη δημόσιο*, Nicole Baruck*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Ramona Herrmann *, Robert Hohlbein*, Roman Brug*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, sindy Scholz *, Sonja Fischer*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Vogelgesang Alexander*
Graitschen b Bürgel:
Krause Heiko *
Hermsdorf:
Μη δημόσιο*, Heiko Zintel *, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Rudolf Henniger*, Μη δημόσιο*
Jena:
Μη δημόσιο*, Alexander Haucke*, Μη δημόσιο*, Andre Broßeit *, Μη δημόσιο*, Andrea Schreiber*, Andreas Koch*, Annett Nief*, Annett Schön*, Beate Kramer*, Μη δημόσιο*, Chritsian Fey*, Claus Suppe*, Daniel Jach*, Dirk Heinzle*, Μη δημόσιο*, Enrico Thiel*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Herbert Schwarz*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Ilona Fey*, Ilona Fey*, Jan Böhme*, Jan Burkhardt*, Jan Wortmann*, Jens Holzhey*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Karoline Kübel*, Karsten Kuhn*, Μη δημόσιο*, Luca Meink*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Matthias Wollweber*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Necaev Christian*, Μη δημόσιο*, Norman Wagner*, Peter Rupp*, Philipp Jahn*, Μη δημόσιο*, Reno Popp*, Robert Goldhorn *, Μη δημόσιο*, Sabine Dolke *, Μη δημόσιο*, Sascha John*, Sebastian Ohndorf*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Thomas Gäbler*, Torsten Peters*, Μη δημόσιο*, Ulrich Kecke*, Uwe Luthardt*, Winfried Merkel*, Zuzana Wedekind*
Jens:
Μη δημόσιο*
Kahla:
Μη δημόσιο*, Jens Mende*, Jens Sorbe-Hörnlein *
Kleineutersdorf:
Katrin Pfeifer-Leeg*
Lindig:
Μη δημόσιο*
Poxdorf:
Simone Wilhelm*
Schkölen:
Μη δημόσιο*
Seitenroda:
Günther Junge*, Günther Junge*
Stadtroda:
Chris Mühlnikel*, Μη δημόσιο*, Matthias Wiede*, Norman Wille*, Μη δημόσιο*, Tom Fraitag*, Μη δημόσιο*
Tautenhain:
Ellen Emkow*, Max Henniger*, Noah Emkow*, Steffen Emkow*
Waltersdorf:
Simone Wolf*
Weißenborn:
denny Spindler*, Lutz V*
Wichmar:
Steffen Ermann*
(* Αυτές οι υπογραφές μετρούν για την απαρτία.)