138 ondertekenaars in Bundestagswahlkreis Gera - Jena - Saale-Holzland-Kreis
Naar de petitie Rundfunkbeitrag: Außerkraftsetzung durch den Bundestag
Bad Klosterlausnitz:
Niet openbaar*, Hubert Volkland *, Niet openbaar*, Stefan Selke*, Thomas Clauss*
Bucha:
Björn Egeln*, Joachim Henze*
Camburg:
Christoph Gießler*, Niet openbaar*, Niet openbaar*
Crossen:
Niet openbaar*
Dornburg:
Der Mensch den man Sirko nennt *
Eisenberg:
Matthias Bösemann*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Werner Mikkeleit*
Gera:
Niet openbaar*, Alexander Betz*, Alexander Nemecek*, Andre Krüger *, Andre Lockau*, Niet openbaar*, Anica Klitscher*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Bernd Fischer*, Carina Limmer*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Frank Böttcher*, Frank Heinrich*, Frank Schmidt*, Niet openbaar*, Hannelore Vitzthum*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Juliane Klepzig*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Michael Schemel *, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Michael Zergiebel*, Michell Hempel*, Niet openbaar*, Nicole Baruck*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ramona Herrmann *, Robert Hohlbein*, Roman Brug*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, sindy Scholz *, Sonja Fischer*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Vogelgesang Alexander*
Graitschen b Bürgel:
Krause Heiko *
Hermsdorf:
Niet openbaar*, Heiko Zintel *, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Rudolf Henniger*, Niet openbaar*
Jena:
Niet openbaar*, Alexander Haucke*, Niet openbaar*, Andre Broßeit *, Niet openbaar*, Andrea Schreiber*, Andreas Koch*, Annett Nief*, Annett Schön*, Beate Kramer*, Niet openbaar*, Chritsian Fey*, Claus Suppe*, Daniel Jach*, Dirk Heinzle*, Niet openbaar*, Enrico Thiel*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Herbert Schwarz*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Ilona Fey*, Ilona Fey*, Jan Böhme*, Jan Burkhardt*, Jan Wortmann*, Jens Holzhey*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Karoline Kübel*, Karsten Kuhn*, Niet openbaar*, Luca Meink*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Matthias Wollweber*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Necaev Christian*, Niet openbaar*, Norman Wagner*, Peter Rupp*, Philipp Jahn*, Niet openbaar*, Reno Popp*, Robert Goldhorn *, Niet openbaar*, Sabine Dolke *, Niet openbaar*, Sascha John*, Sebastian Ohndorf*, Niet openbaar*, Niet openbaar*, Thomas Gäbler*, Torsten Peters*, Niet openbaar*, Ulrich Kecke*, Uwe Luthardt*, Winfried Merkel*, Zuzana Wedekind*
Jens:
Niet openbaar*
Kahla:
Niet openbaar*, Jens Mende*, Jens Sorbe-Hörnlein *
Kleineutersdorf:
Katrin Pfeifer-Leeg*
Lindig:
Niet openbaar*
Poxdorf:
Simone Wilhelm*
Schkölen:
Niet openbaar*
Seitenroda:
Günther Junge*, Günther Junge*
Stadtroda:
Chris Mühlnikel*, Niet openbaar*, Matthias Wiede*, Norman Wille*, Niet openbaar*, Tom Fraitag*, Niet openbaar*
Tautenhain:
Ellen Emkow*, Max Henniger*, Noah Emkow*, Steffen Emkow*
Waltersdorf:
Simone Wolf*
Weißenborn:
denny Spindler*, Lutz V*
Wichmar:
Steffen Ermann*
(* Deze handtekeningen tellen mee voor het quorum.)