138 Allakirjutanud Bundestagswahlkreis Gera - Jena - Saale-Holzland-Kreis
Petitsiooni kohta Rundfunkbeitrag: Außerkraftsetzung durch den Bundestag
Bad Klosterlausnitz:
Pole avalik *, Hubert Volkland *, Pole avalik *, Stefan Selke*, Thomas Clauss*
Bucha:
Björn Egeln*, Joachim Henze*
Camburg:
Christoph Gießler*, Pole avalik *, Pole avalik *
Crossen:
Pole avalik *
Dornburg:
Der Mensch den man Sirko nennt *
Eisenberg:
Matthias Bösemann*, Pole avalik *, Pole avalik *, Werner Mikkeleit*
Gera:
Pole avalik *, Alexander Betz*, Alexander Nemecek*, Andre Krüger *, Andre Lockau*, Pole avalik *, Anica Klitscher*, Pole avalik *, Pole avalik *, Bernd Fischer*, Carina Limmer*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Frank Böttcher*, Frank Heinrich*, Frank Schmidt*, Pole avalik *, Hannelore Vitzthum*, Pole avalik *, Pole avalik *, Juliane Klepzig*, Pole avalik *, Pole avalik *, Michael Schemel *, Pole avalik *, Pole avalik *, Michael Zergiebel*, Michell Hempel*, Pole avalik *, Nicole Baruck*, Pole avalik *, Pole avalik *, Ramona Herrmann *, Robert Hohlbein*, Roman Brug*, Pole avalik *, Pole avalik *, sindy Scholz *, Sonja Fischer*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Vogelgesang Alexander*
Graitschen b Bürgel:
Krause Heiko *
Hermsdorf:
Pole avalik *, Heiko Zintel *, Pole avalik *, Pole avalik *, Rudolf Henniger*, Pole avalik *
Jena:
Pole avalik *, Alexander Haucke*, Pole avalik *, Andre Broßeit *, Pole avalik *, Andrea Schreiber*, Andreas Koch*, Annett Nief*, Annett Schön*, Beate Kramer*, Pole avalik *, Chritsian Fey*, Claus Suppe*, Daniel Jach*, Dirk Heinzle*, Pole avalik *, Enrico Thiel*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Herbert Schwarz*, Pole avalik *, Pole avalik *, Ilona Fey*, Ilona Fey*, Jan Böhme*, Jan Burkhardt*, Jan Wortmann*, Jens Holzhey*, Pole avalik *, Pole avalik *, Karoline Kübel*, Karsten Kuhn*, Pole avalik *, Luca Meink*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Matthias Wollweber*, Pole avalik *, Pole avalik *, Necaev Christian*, Pole avalik *, Norman Wagner*, Peter Rupp*, Philipp Jahn*, Pole avalik *, Reno Popp*, Robert Goldhorn *, Pole avalik *, Sabine Dolke *, Pole avalik *, Sascha John*, Sebastian Ohndorf*, Pole avalik *, Pole avalik *, Thomas Gäbler*, Torsten Peters*, Pole avalik *, Ulrich Kecke*, Uwe Luthardt*, Winfried Merkel*, Zuzana Wedekind*
Jens:
Pole avalik *
Kahla:
Pole avalik *, Jens Mende*, Jens Sorbe-Hörnlein *
Kleineutersdorf:
Katrin Pfeifer-Leeg*
Lindig:
Pole avalik *
Poxdorf:
Simone Wilhelm*
Schkölen:
Pole avalik *
Seitenroda:
Günther Junge*, Günther Junge*
Stadtroda:
Chris Mühlnikel*, Pole avalik *, Matthias Wiede*, Norman Wille*, Pole avalik *, Tom Fraitag*, Pole avalik *
Tautenhain:
Ellen Emkow*, Max Henniger*, Noah Emkow*, Steffen Emkow*
Waltersdorf:
Simone Wolf*
Weißenborn:
denny Spindler*, Lutz V*
Wichmar:
Steffen Ermann*
(* Neid allkirju arvestatakse kvoorumi hulka.)