18 подписал в Landtagswahlkreis Wolmirstedt
Към петицията Mehr finanzielle Unterstützung für Schulen in freier Trägerschaft vom Land Sachsen-Anhalt
Angern:
Adelheid Bruschek, André Bruschek*, Andrea Schlickum*, Andreas Hecht*, Andreas Heydenreich*, Не е публично*, Не е публично*, Dennis Homuth*, Dietlind Friebe*, Eike Christian Fitsch*, Enrico Pohl*, Ernst Bruschek, Friederike Eichstädt*, Friederike Hecht*, Gerda Irrang*, Gerlind Bruschek*, Не е публично*, Jacqueline Fitsch*, Не е публично*, Kay Hansen*, Не е публично*, Luise Krolop, Mario Otte, Не е публично*, Mike Schwaneberger*, Nadine Pohl*, Ortrun Horstmann*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично, Не е публично*, Torben Eichler*
Barleben:
Andreas Dogs*, Andreas Ewald*, Не е публично*, Anja Althaus*, Anke Düsterhöft*, Не е публично*, Не е публично*, Antonia Feßel*, Не е публично*, Bertram Mathias*, Не е публично*, Christian Mandel*, Christin Gruhle*, Claudia Plath*, Не е публично*, Cristina Fernández Sacristan*, Не е публично*, Не е публично*, Daphne Mehnert*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Dr. Andreas Günther*, Не е публично*, Eva Crowe*, Franziska Reichel*, Göran Zarbock*, Не е публично*, Heike Hanf*, Не е публично*, Jan Holger Hoffmann*, Jessica Franke*, Judith MacKay*, Karoline Vinatzer*, Не е публично*, Kathrin Ritz*, Kathrin Kokot*, Не е публично*, Katrin Reckrühm*, Kerstin Mandel*, Knut Veckenstedt*, Kristina Heinemann*, Lucia Schmielau*, Lysann Busch*, Не е публично*, Не е публично*, Margit Kleemann*, Не е публично*, Не е публично*, Mario Hönig*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Peggy Tangermann*, Richter Kirsten*, Не е публично*, Sandra Ernst*, Sandra Knorre*, Sandra Mehnert*, Не е публично*, Не е публично*, Simone Kunze*, Simone Sauer*, Stefan Heinemann*, Не е публично*, Stefanie Günther*, Не е публично*, Sven Ernst*, Не е публично*, Sylvia Zarbock*, Не е публично*, Tino Kotte*, Не е публично*, Wolfgang Severidt*, Yvonne Krakow*
Colbitz:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Claudia Ducho*, Не е публично*, Ina Kadlubietz*, Не е публично*, Lutz Simmang*, Не е публично*, Не е публично*, Steffen Lichtenfeld*, Не е публично*, udo werner Dr*, Не е публично*, Не е публично*
Dahlenwarsleben:
Ръкописни/o*, Katrin wiltner*, Petra Bühmann Grünheid*
Ebendorf:
Не е публично*
Farsleben:
Inge Mewes*, Inge mewes*, Не е публично*, Kati Sültmann*, Michaela Neumann-Lasner*
Glindenberg:
Christian Dreibrodt*, Не е публично*, Не е публично*, Ute Zachow*
Groß Ammensleben:
Kyra Gutsche*, Не е публично*
Gutenswegen:
Daniel Bittner*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Hermsdorf:
Kathrin Doblies, Mario Wolter*, Ronald Bartsch*, Не е публично*
Hohenwarsleben:
Dr Gerd Bröker*, Marko Driesner*
Jersleben:
Не е публично*, Ingmar Möldner*, Ingo Brandes*, Не е публично*, Lars Kreutzberg*, Не е публично*, Не е публично*
Klein Ammensleben:
Ръкописни/o*, Не е публично*, Не е публично*, Katja Scheller*, Не е публично*, Pamela Bornemann*, Stefan Scheller*
Rogätz:
Andrea Thom*, Gabriel Kittel*, Maren Kohl*, Не е публично*
Samswegen:
Не е публично*, Не е публично*, Steffi Knauer*, Ulf Radler*
Wolmirsted:
Anna Novak
Wolmirstedt:
Ръкописни/o*, Annika Hennecke*, Не е публично*, Не е публично*, Dr. Michael Höding*, Grit Schillack*, Guido Kratzenberg*, Не е публично*, Konstanze Schlegel*, Не е публично*, Peter Hugo*, Roswitha Natzel*, Steffi Braune*, Steffi Zieske*, Swen Pazina*, Uwe Küchenhoff*, Yvonne König*
Wolmirstedt OT Farsleben:
Kai Lasner
Wolmirstedt, OT Farsleben:
Klaus Mewes
Zielitz:
Janine Koch*, Kathrin Flick*, Kathrin Flick*, Не е публично*, Maja Besser*, Не е публично*, Не е публично*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)