18Υπογράφων στηνLandtagswahlkreis Wolmirstedt
Στην αναφορά Mehr finanzielle Unterstützung für Schulen in freier Trägerschaft vom Land Sachsen-Anhalt
Angern:
Adelheid Bruschek, André Bruschek*, Andrea Schlickum*, Andreas Hecht*, Andreas Heydenreich*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Dennis Homuth*, Dietlind Friebe*, Eike Christian Fitsch*, Enrico Pohl*, Ernst Bruschek, Friederike Eichstädt*, Friederike Hecht*, Gerda Irrang*, Gerlind Bruschek*, Μη δημόσιο*, Jacqueline Fitsch*, Μη δημόσιο*, Kay Hansen*, Μη δημόσιο*, Luise Krolop, Mario Otte, Μη δημόσιο*, Mike Schwaneberger*, Nadine Pohl*, Ortrun Horstmann*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο, Μη δημόσιο*, Torben Eichler*
Barleben:
Andreas Dogs*, Andreas Ewald*, Μη δημόσιο*, Anja Althaus*, Anke Düsterhöft*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Antonia Feßel*, Μη δημόσιο*, Bertram Mathias*, Μη δημόσιο*, Christian Mandel*, Christin Gruhle*, Claudia Plath*, Μη δημόσιο*, Cristina Fernández Sacristan*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Daphne Mehnert*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Dr. Andreas Günther*, Μη δημόσιο*, Eva Crowe*, Franziska Reichel*, Göran Zarbock*, Μη δημόσιο*, Heike Hanf*, Μη δημόσιο*, Jan Holger Hoffmann*, Jessica Franke*, Judith MacKay*, Karoline Vinatzer*, Μη δημόσιο*, Kathrin Ritz*, Kathrin Kokot*, Μη δημόσιο*, Katrin Reckrühm*, Kerstin Mandel*, Knut Veckenstedt*, Kristina Heinemann*, Lucia Schmielau*, Lysann Busch*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Margit Kleemann*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Mario Hönig*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Peggy Tangermann*, Richter Kirsten*, Μη δημόσιο*, Sandra Ernst*, Sandra Knorre*, Sandra Mehnert*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Simone Kunze*, Simone Sauer*, Stefan Heinemann*, Μη δημόσιο*, Stefanie Günther*, Μη δημόσιο*, Sven Ernst*, Μη δημόσιο*, Sylvia Zarbock*, Μη δημόσιο*, Tino Kotte*, Μη δημόσιο*, Wolfgang Severidt*, Yvonne Krakow*
Colbitz:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Claudia Ducho*, Μη δημόσιο*, Ina Kadlubietz*, Μη δημόσιο*, Lutz Simmang*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Steffen Lichtenfeld*, Μη δημόσιο*, udo werner Dr*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Dahlenwarsleben:
γραμμένο με το χέρι*, Katrin wiltner*, Petra Bühmann Grünheid*
Ebendorf:
Μη δημόσιο*
Farsleben:
Inge Mewes*, Inge mewes*, Μη δημόσιο*, Kati Sültmann*, Michaela Neumann-Lasner*
Glindenberg:
Christian Dreibrodt*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Ute Zachow*
Groß Ammensleben:
Kyra Gutsche*, Μη δημόσιο*
Gutenswegen:
Daniel Bittner*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Hermsdorf:
Kathrin Doblies, Mario Wolter*, Ronald Bartsch*, Μη δημόσιο*
Hohenwarsleben:
Dr Gerd Bröker*, Marko Driesner*
Jersleben:
Μη δημόσιο*, Ingmar Möldner*, Ingo Brandes*, Μη δημόσιο*, Lars Kreutzberg*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Klein Ammensleben:
γραμμένο με το χέρι*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Katja Scheller*, Μη δημόσιο*, Pamela Bornemann*, Stefan Scheller*
Rogätz:
Andrea Thom*, Gabriel Kittel*, Maren Kohl*, Μη δημόσιο*
Samswegen:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Steffi Knauer*, Ulf Radler*
Wolmirsted:
Anna Novak
Wolmirstedt:
γραμμένο με το χέρι*, Annika Hennecke*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Dr. Michael Höding*, Grit Schillack*, Guido Kratzenberg*, Μη δημόσιο*, Konstanze Schlegel*, Μη δημόσιο*, Peter Hugo*, Roswitha Natzel*, Steffi Braune*, Steffi Zieske*, Swen Pazina*, Uwe Küchenhoff*, Yvonne König*
Wolmirstedt OT Farsleben:
Kai Lasner
Wolmirstedt, OT Farsleben:
Klaus Mewes
Zielitz:
Janine Koch*, Kathrin Flick*, Kathrin Flick*, Μη δημόσιο*, Maja Besser*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
(* Αυτές οι υπογραφές μετρούν για την απαρτία.)