18 kannattajia paikassa Landtagswahlkreis Wolmirstedt
Tietoja vetoomuksesta Mehr finanzielle Unterstützung für Schulen in freier Trägerschaft vom Land Sachsen-Anhalt
Angern:
Adelheid Bruschek, André Bruschek*, Andrea Schlickum*, Andreas Hecht*, Andreas Heydenreich*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dennis Homuth*, Dietlind Friebe*, Eike Christian Fitsch*, Enrico Pohl*, Ernst Bruschek, Friederike Eichstädt*, Friederike Hecht*, Gerda Irrang*, Gerlind Bruschek*, Ei julkista*, Jacqueline Fitsch*, Ei julkista*, Kay Hansen*, Ei julkista*, Luise Krolop, Mario Otte, Ei julkista*, Mike Schwaneberger*, Nadine Pohl*, Ortrun Horstmann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista, Ei julkista*, Torben Eichler*
Barleben:
Andreas Dogs*, Andreas Ewald*, Ei julkista*, Anja Althaus*, Anke Düsterhöft*, Ei julkista*, Ei julkista*, Antonia Feßel*, Ei julkista*, Bertram Mathias*, Ei julkista*, Christian Mandel*, Christin Gruhle*, Claudia Plath*, Ei julkista*, Cristina Fernández Sacristan*, Ei julkista*, Ei julkista*, Daphne Mehnert*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dr. Andreas Günther*, Ei julkista*, Eva Crowe*, Franziska Reichel*, Göran Zarbock*, Ei julkista*, Heike Hanf*, Ei julkista*, Jan Holger Hoffmann*, Jessica Franke*, Judith MacKay*, Karoline Vinatzer*, Ei julkista*, Kathrin Ritz*, Kathrin Kokot*, Ei julkista*, Katrin Reckrühm*, Kerstin Mandel*, Knut Veckenstedt*, Kristina Heinemann*, Lucia Schmielau*, Lysann Busch*, Ei julkista*, Ei julkista*, Margit Kleemann*, Ei julkista*, Ei julkista*, Mario Hönig*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Peggy Tangermann*, Richter Kirsten*, Ei julkista*, Sandra Ernst*, Sandra Knorre*, Sandra Mehnert*, Ei julkista*, Ei julkista*, Simone Kunze*, Simone Sauer*, Stefan Heinemann*, Ei julkista*, Stefanie Günther*, Ei julkista*, Sven Ernst*, Ei julkista*, Sylvia Zarbock*, Ei julkista*, Tino Kotte*, Ei julkista*, Wolfgang Severidt*, Yvonne Krakow*
Colbitz:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Claudia Ducho*, Ei julkista*, Ina Kadlubietz*, Ei julkista*, Lutz Simmang*, Ei julkista*, Ei julkista*, Steffen Lichtenfeld*, Ei julkista*, udo werner Dr*, Ei julkista*, Ei julkista*
Dahlenwarsleben:
Käsinkirjoitettu*, Katrin wiltner*, Petra Bühmann Grünheid*
Ebendorf:
Ei julkista*
Farsleben:
Inge Mewes*, Inge mewes*, Ei julkista*, Kati Sültmann*, Michaela Neumann-Lasner*
Glindenberg:
Christian Dreibrodt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ute Zachow*
Groß Ammensleben:
Kyra Gutsche*, Ei julkista*
Gutenswegen:
Daniel Bittner*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Hermsdorf:
Kathrin Doblies, Mario Wolter*, Ronald Bartsch*, Ei julkista*
Hohenwarsleben:
Dr Gerd Bröker*, Marko Driesner*
Jersleben:
Ei julkista*, Ingmar Möldner*, Ingo Brandes*, Ei julkista*, Lars Kreutzberg*, Ei julkista*, Ei julkista*
Klein Ammensleben:
Käsinkirjoitettu*, Ei julkista*, Ei julkista*, Katja Scheller*, Ei julkista*, Pamela Bornemann*, Stefan Scheller*
Rogätz:
Andrea Thom*, Gabriel Kittel*, Maren Kohl*, Ei julkista*
Samswegen:
Ei julkista*, Ei julkista*, Steffi Knauer*, Ulf Radler*
Wolmirsted:
Anna Novak
Wolmirstedt:
Käsinkirjoitettu*, Annika Hennecke*, Ei julkista*, Ei julkista*, Dr. Michael Höding*, Grit Schillack*, Guido Kratzenberg*, Ei julkista*, Konstanze Schlegel*, Ei julkista*, Peter Hugo*, Roswitha Natzel*, Steffi Braune*, Steffi Zieske*, Swen Pazina*, Uwe Küchenhoff*, Yvonne König*
Wolmirstedt OT Farsleben:
Kai Lasner
Wolmirstedt, OT Farsleben:
Klaus Mewes
Zielitz:
Janine Koch*, Kathrin Flick*, Kathrin Flick*, Ei julkista*, Maja Besser*, Ei julkista*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)