18 rėmėjai Landtagswahlkreis Wolmirstedt
Apie peticiją Mehr finanzielle Unterstützung für Schulen in freier Trägerschaft vom Land Sachsen-Anhalt
Angern:
Adelheid Bruschek, André Bruschek*, Andrea Schlickum*, Andreas Hecht*, Andreas Heydenreich*, Nevieša*, Nevieša*, Dennis Homuth*, Dietlind Friebe*, Eike Christian Fitsch*, Enrico Pohl*, Ernst Bruschek, Friederike Eichstädt*, Friederike Hecht*, Gerda Irrang*, Gerlind Bruschek*, Nevieša*, Jacqueline Fitsch*, Nevieša*, Kay Hansen*, Nevieša*, Luise Krolop, Mario Otte, Nevieša*, Mike Schwaneberger*, Nadine Pohl*, Ortrun Horstmann*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša, Nevieša*, Torben Eichler*
Barleben:
Andreas Dogs*, Andreas Ewald*, Nevieša*, Anja Althaus*, Anke Düsterhöft*, Nevieša*, Nevieša*, Antonia Feßel*, Nevieša*, Bertram Mathias*, Nevieša*, Christian Mandel*, Christin Gruhle*, Claudia Plath*, Nevieša*, Cristina Fernández Sacristan*, Nevieša*, Nevieša*, Daphne Mehnert*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Dr. Andreas Günther*, Nevieša*, Eva Crowe*, Franziska Reichel*, Göran Zarbock*, Nevieša*, Heike Hanf*, Nevieša*, Jan Holger Hoffmann*, Jessica Franke*, Judith MacKay*, Karoline Vinatzer*, Nevieša*, Kathrin Ritz*, Kathrin Kokot*, Nevieša*, Katrin Reckrühm*, Kerstin Mandel*, Knut Veckenstedt*, Kristina Heinemann*, Lucia Schmielau*, Lysann Busch*, Nevieša*, Nevieša*, Margit Kleemann*, Nevieša*, Nevieša*, Mario Hönig*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Peggy Tangermann*, Richter Kirsten*, Nevieša*, Sandra Ernst*, Sandra Knorre*, Sandra Mehnert*, Nevieša*, Nevieša*, Simone Kunze*, Simone Sauer*, Stefan Heinemann*, Nevieša*, Stefanie Günther*, Nevieša*, Sven Ernst*, Nevieša*, Sylvia Zarbock*, Nevieša*, Tino Kotte*, Nevieša*, Wolfgang Severidt*, Yvonne Krakow*
Colbitz:
Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Claudia Ducho*, Nevieša*, Ina Kadlubietz*, Nevieša*, Lutz Simmang*, Nevieša*, Nevieša*, Steffen Lichtenfeld*, Nevieša*, udo werner Dr*, Nevieša*, Nevieša*
Dahlenwarsleben:
Ranka rašytas*, Katrin wiltner*, Petra Bühmann Grünheid*
Ebendorf:
Nevieša*
Farsleben:
Inge Mewes*, Inge mewes*, Nevieša*, Kati Sültmann*, Michaela Neumann-Lasner*
Glindenberg:
Christian Dreibrodt*, Nevieša*, Nevieša*, Ute Zachow*
Groß Ammensleben:
Kyra Gutsche*, Nevieša*
Gutenswegen:
Daniel Bittner*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*
Hermsdorf:
Kathrin Doblies, Mario Wolter*, Ronald Bartsch*, Nevieša*
Hohenwarsleben:
Dr Gerd Bröker*, Marko Driesner*
Jersleben:
Nevieša*, Ingmar Möldner*, Ingo Brandes*, Nevieša*, Lars Kreutzberg*, Nevieša*, Nevieša*
Klein Ammensleben:
Ranka rašytas*, Nevieša*, Nevieša*, Katja Scheller*, Nevieša*, Pamela Bornemann*, Stefan Scheller*
Rogätz:
Andrea Thom*, Gabriel Kittel*, Maren Kohl*, Nevieša*
Samswegen:
Nevieša*, Nevieša*, Steffi Knauer*, Ulf Radler*
Wolmirsted:
Anna Novak
Wolmirstedt:
Ranka rašytas*, Annika Hennecke*, Nevieša*, Nevieša*, Dr. Michael Höding*, Grit Schillack*, Guido Kratzenberg*, Nevieša*, Konstanze Schlegel*, Nevieša*, Peter Hugo*, Roswitha Natzel*, Steffi Braune*, Steffi Zieske*, Swen Pazina*, Uwe Küchenhoff*, Yvonne König*
Wolmirstedt OT Farsleben:
Kai Lasner
Wolmirstedt, OT Farsleben:
Klaus Mewes
Zielitz:
Janine Koch*, Kathrin Flick*, Kathrin Flick*, Nevieša*, Maja Besser*, Nevieša*, Nevieša*
(* Šie parašai įskaičiuojami į kvorumą.)