18 semnatarilor în Landtagswahlkreis Wolmirstedt
Despre petitieMehr finanzielle Unterstützung für Schulen in freier Trägerschaft vom Land Sachsen-Anhalt
Angern:
Adelheid Bruschek, André Bruschek*, Andrea Schlickum*, Andreas Hecht*, Andreas Heydenreich*, Nu public*, Nu public*, Dennis Homuth*, Dietlind Friebe*, Eike Christian Fitsch*, Enrico Pohl*, Ernst Bruschek, Friederike Eichstädt*, Friederike Hecht*, Gerda Irrang*, Gerlind Bruschek*, Nu public*, Jacqueline Fitsch*, Nu public*, Kay Hansen*, Nu public*, Luise Krolop, Mario Otte, Nu public*, Mike Schwaneberger*, Nadine Pohl*, Ortrun Horstmann*, Nu public*, Nu public*, Nu public, Nu public*, Torben Eichler*
Barleben:
Andreas Dogs*, Andreas Ewald*, Nu public*, Anja Althaus*, Anke Düsterhöft*, Nu public*, Nu public*, Antonia Feßel*, Nu public*, Bertram Mathias*, Nu public*, Christian Mandel*, Christin Gruhle*, Claudia Plath*, Nu public*, Cristina Fernández Sacristan*, Nu public*, Nu public*, Daphne Mehnert*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Dr. Andreas Günther*, Nu public*, Eva Crowe*, Franziska Reichel*, Göran Zarbock*, Nu public*, Heike Hanf*, Nu public*, Jan Holger Hoffmann*, Jessica Franke*, Judith MacKay*, Karoline Vinatzer*, Nu public*, Kathrin Ritz*, Kathrin Kokot*, Nu public*, Katrin Reckrühm*, Kerstin Mandel*, Knut Veckenstedt*, Kristina Heinemann*, Lucia Schmielau*, Lysann Busch*, Nu public*, Nu public*, Margit Kleemann*, Nu public*, Nu public*, Mario Hönig*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Peggy Tangermann*, Richter Kirsten*, Nu public*, Sandra Ernst*, Sandra Knorre*, Sandra Mehnert*, Nu public*, Nu public*, Simone Kunze*, Simone Sauer*, Stefan Heinemann*, Nu public*, Stefanie Günther*, Nu public*, Sven Ernst*, Nu public*, Sylvia Zarbock*, Nu public*, Tino Kotte*, Nu public*, Wolfgang Severidt*, Yvonne Krakow*
Colbitz:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Claudia Ducho*, Nu public*, Ina Kadlubietz*, Nu public*, Lutz Simmang*, Nu public*, Nu public*, Steffen Lichtenfeld*, Nu public*, udo werner Dr*, Nu public*, Nu public*
Dahlenwarsleben:
Scris de mana*, Katrin wiltner*, Petra Bühmann Grünheid*
Ebendorf:
Nu public*
Farsleben:
Inge Mewes*, Inge mewes*, Nu public*, Kati Sültmann*, Michaela Neumann-Lasner*
Glindenberg:
Christian Dreibrodt*, Nu public*, Nu public*, Ute Zachow*
Groß Ammensleben:
Kyra Gutsche*, Nu public*
Gutenswegen:
Daniel Bittner*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*
Hermsdorf:
Kathrin Doblies, Mario Wolter*, Ronald Bartsch*, Nu public*
Hohenwarsleben:
Dr Gerd Bröker*, Marko Driesner*
Jersleben:
Nu public*, Ingmar Möldner*, Ingo Brandes*, Nu public*, Lars Kreutzberg*, Nu public*, Nu public*
Klein Ammensleben:
Scris de mana*, Nu public*, Nu public*, Katja Scheller*, Nu public*, Pamela Bornemann*, Stefan Scheller*
Rogätz:
Andrea Thom*, Gabriel Kittel*, Maren Kohl*, Nu public*
Samswegen:
Nu public*, Nu public*, Steffi Knauer*, Ulf Radler*
Wolmirsted:
Anna Novak
Wolmirstedt:
Scris de mana*, Annika Hennecke*, Nu public*, Nu public*, Dr. Michael Höding*, Grit Schillack*, Guido Kratzenberg*, Nu public*, Konstanze Schlegel*, Nu public*, Peter Hugo*, Roswitha Natzel*, Steffi Braune*, Steffi Zieske*, Swen Pazina*, Uwe Küchenhoff*, Yvonne König*
Wolmirstedt OT Farsleben:
Kai Lasner
Wolmirstedt, OT Farsleben:
Klaus Mewes
Zielitz:
Janine Koch*, Kathrin Flick*, Kathrin Flick*, Nu public*, Maja Besser*, Nu public*, Nu public*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)