Deutscher Bundestag Vācija
Ievēlēts: 24.09.2017 uz 4 gadiem, nākamās vēlēšanas: 2021iestādes
- 1. Untersuchungsausschuss (Anschlag auf dem Berliner Breitscheidplatz)
- Ausschuss Digitale Agenda
- Ausschuss für Arbeit und Soziales
- Ausschuss für Bau, Wohnen, Stadtentwicklung und Kommunen
- Ausschuss für Bildung, Forschung und Technikfolgenabschätzung
- Ausschuss für die Angelegenheiten der Europäischen Union
- Ausschuss für Digitales
- Ausschuss für Ernährung und Landwirtschaft
- Ausschuss für Familie, Senioren, Frauen und Jugend
- Ausschuss für Gesundheit
- Ausschuss für Inneres und Heimat
- Ausschuss für Klimaschutz und Energie
- Ausschuss für Kultur und Medien
- Ausschuss für Menschenrechte und humanitäre Hilfe
- Ausschuss für Recht und Verbraucherschutz
- Ausschuss für Tourismus
- Ausschuss für Umwelt, Naturschutz und nukleare Sicherheit
- Ausschuss für Umwelt, Naturschutz, nukleare Sicherheit und Verbraucherschutz
- Ausschuss für Verkehr und digitale Infrastruktur
- Ausschuss für Wahlprüfung, Immunität und Geschäftsordnung
- Ausschuss für Wirtschaft und Energie
- Ausschuss für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung
- Ausschuss für Wohnen, Stadtentwicklung, Bauwesen und Kommunen
- Auswärtiger Ausschuss
- Deutsch-Ägyptische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Baltische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Belarussische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Brasilianische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Britische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Chinesische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Französische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Griechische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Iberische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Indische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Iranische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Irische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Israelische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Italienische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Japanische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Kanadische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Koreanische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Mexikanische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Mittelamerikanische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Nordische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Österreichische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Pazifische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Polnische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Russische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Schweizerische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Südasiatische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Südkaukasische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Südosteuropäische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Türkische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Ukrainische Parlamentariergruppe
- Deutsch-Zentralasiatische Parlamentariergruppe
- Enquete-Kommission Berufliche Bildung in der digitalen Arbeitswelt
- Enquete-Kommission Künstliche Intelligenz - Gesellschaftliche Verantwortung und wirtschaftliche, soziale und ökologische Potentiale
- Finanzausschuss
- Haushaltsausschuss
- Kinderkommission
- Parl. Begleitgremium COVID-19-Pandemie
- Parlamentariergruppe Anden-Staaten
- Parlamentariergruppe Arabischsprachige Staaten des Nahen und Mittleren Ostens
- Parlamentariergruppe ASEAN
- Parlamentariergruppe BENELUX
- Parlamentariergruppe Bulgarien-Moldau-Rumänien
- Parlamentariergruppe Cono sur-Staaten
- Parlamentariergruppe Maghreb-Staaten
- Parlamentariergruppe Malta-Zypern
- Parlamentariergruppe Nördliche Adria
- Parlamentariergruppe Östliches Afrika
- Parlamentariergruppe Portugal-Spanien
- Parlamentariergruppe Slowakei-Tschechien-Ungarn
- Parlamentariergruppe Südliches Afrika
- Parlamentariergruppe USA
- Parlamentariergruppe Westafrika
- Parlamentariergruppe Zentralafrika
- Parlamentarischer Beirat für nachhaltige Entwicklung
- Parlamentarischer Freundeskreis Berlin-Taipei
- Parlamentarisches Kontrollgremium
- Petitionsausschuss
- Rechnungsprüfungsausschuss
- Rechtsausschuss
- Sportausschuss
- Unterausschuss Abrüstung, Rüstungskontrolle und Nichtverbreitung
- Unterausschuss Auswärtige Kultur- und Bildungspolitik
- Unterausschuss Bürgerschaftliches Engagement
- Unterausschuss Europarecht
- Unterausschuss Globale Gesundheit
- Unterausschuss Regionale Wirtschaftspolitik und ERP-Wirtschaftspläne
- Unterausschuss Vereinte Nationen, internationale Organisationen und Globalisierung
- Unterausschuss Zivile Krisenprävention, Konfliktbearbeitung und vernetztes Handeln
- Unterausschuss zu Fragen der Europäischen Union
- Verkehrsausschuss
- Vermittlungsausschuss
- Verteidigungsausschuss
- Wahlprüfungsausschuss
- Wirtschaftsausschuss
Tautas pārstāvji
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Schwäbisch Hall - Hohenlohe
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Elbe-Elster - Oberspreewald-Lausitz II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Pforzheim
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Schwerin - Ludwigslust-Parchim I - Nordwestmecklenburg I
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Mecklenburgische Seenplatte I - Vorpommern-Greifswald II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Kiel
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Euskirchen - Rhein-Erft-Kreis II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Mecklenburgische Seenplatte II - Landkreis Rostock III
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Rendsburg-Eckernförde
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Neukölln
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Rheinisch-Bergischer Kreis
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Böblingen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Bamberg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: n/a
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Potsdam - Potsdam-Mittelmark II - Teltow-Fläming II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Duisburg II
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Rostock - Landkreis Rostock II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Friedrichshain-Kreuzberg - Prenzlauer Berg Ost
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Hamburg-Nord
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Aachen II
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Köln II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Lüchow-Dannenberg - Lüneburg
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Ludwigslust-Parchim II - Nordwestmecklenburg II - Landkreis Rostock I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Heidelberg
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Oberbergischer Kreis
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Ravensburg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Helmstedt - Wolfsburg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Stuttgart II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Hagen - Ennepe-Ruhr-Kreis I
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Nordfriesland - Dithmarschen Nord
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Neu-Ulm
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Ludwigsburg
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Oberhavel - Havelland II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Köln III
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Frankfurt am Main I
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Delmenhorst - Wesermarsch - Oldenburg-Land
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Schwäbisch Hall - Hohenlohe
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Freising
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Brandenburg an der Havel - Potsdam-Mittelmark I - Havelland III - Teltow-Fläming I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Ulm
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Emmendingen - Lahr
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: n/a
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Schwäbisch Hall - Hohenlohe
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Sächsische Schweiz-Osterzgebirge
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Ostholstein - Stormarn-Nord
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Minden-Lübbecke I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Nürnberg-Nord
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Nürtingen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Essen III
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Pankow
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Steinfurt III
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Erfurt - Weimar - Weimarer Land II
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Cottbus - Spree-Neiße
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: München-West/Mitte
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Backnang - Schwäbisch Gmünd
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Ludwigshafen/Frankenthal
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Reinickendorf
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Oberbergischer Kreis
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Straubing
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Flensburg - Schleswig
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Ostholstein - Stormarn-Nord
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Sächsische Schweiz-Osterzgebirge
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Main-Kinzig - Wetterau II - Schotten
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Solingen - Remscheid - Wuppertal II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Bielefeld - Gütersloh II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Goslar - Northeim - Osterode
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Steglitz-Zehlendorf
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Hamburg-Altona
Politiskā partija: fraktionslos
Frakcija: fraktionslos
Vēlēšanu apgabals: Dortmund II
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Steinburg - Dithmarschen Süd
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Hagen - Ennepe-Ruhr-Kreis I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Mönchengladbach
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Erfurt - Weimar - Weimarer Land II
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Coesfeld - Steinfurt II
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Euskirchen - Rhein-Erft-Kreis II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Chemnitzer Umland - Erzgebirgskreis II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Lübeck
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Schwalm-Eder
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: München-Land
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Vorpommern-Rügen - Vorpommern-Greifswald I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: München-West/Mitte
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Sächsische Schweiz-Osterzgebirge
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Friesland - Wilhelmshaven - Wittmund
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Nordfriesland - Dithmarschen Nord
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Ludwigslust-Parchim II - Nordwestmecklenburg II - Landkreis Rostock I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Duisburg I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Bremen I
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Chemnitzer Umland - Erzgebirgskreis II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Vorpommern-Rügen - Vorpommern-Greifswald I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Uckermark - Barnim I
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Börde - Jerichower Land
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Nienburg II - Schaumburg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: n/a
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Stadt Hannover II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Friedrichshain-Kreuzberg - Prenzlauer Berg Ost
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Münster
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Mecklenburgische Seenplatte I - Vorpommern-Greifswald II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Freiburg
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Dahme-Spreewald - Teltow-Fläming III - Oberspreewald-Lausitz I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Odenwald
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Siegen-Wittgenstein
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Aachen I
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Steinburg - Dithmarschen Süd
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Tübingen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Tempelhof-Schöneberg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Dortmund I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Backnang - Schwäbisch Gmünd
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Schwerin - Ludwigslust-Parchim I - Nordwestmecklenburg I
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Leverkusen - Köln IV
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Köln II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Dahme-Spreewald - Teltow-Fläming III - Oberspreewald-Lausitz I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Dessau - Wittenberg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Wuppertal I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Hameln-Pyrmont - Holzminden
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Tempelhof-Schöneberg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Südpfalz
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Rheinisch-Bergischer Kreis
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Lichtenberg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Nordfriesland - Dithmarschen Nord
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Euskirchen - Rhein-Erft-Kreis II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Bochum I
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Tempelhof-Schöneberg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Rheingau-Taunus - Limburg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Karlsruhe-Stadt
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Friedrichshain-Kreuzberg - Prenzlauer Berg Ost
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Oldenburg - Ammerland
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Charlottenburg-Wilmersdorf
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Stadt Hannover I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Gelsenkirchen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Kassel
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Delmenhorst - Wesermarsch - Oldenburg-Land
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Friesland - Wilhelmshaven - Wittmund
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Oldenburg - Ammerland
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Chemnitzer Umland - Erzgebirgskreis II
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Schwerin - Ludwigslust-Parchim I - Nordwestmecklenburg I
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Main-Kinzig - Wetterau II - Schotten
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Vorpommern-Rügen - Vorpommern-Greifswald I
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Olpe - Märkischer Kreis I
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Charlottenburg-Wilmersdorf
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Nürnberg-Süd
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Reutlingen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Düsseldorf II
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Hamburg-Eimsbüttel
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Steinburg - Dithmarschen Süd
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Mettmann II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Stuttgart I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Goslar - Northeim - Osterode
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Unterems
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Prignitz - Ostprignitz-Ruppin - Havelland I
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Marzahn-Hellersdorf
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Charlottenburg-Wilmersdorf
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Salzgitter - Wolfenbüttel
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Leipzig II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Osnabrück-Land
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Stadt Osnabrück
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Biberach
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Rostock - Landkreis Rostock II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Mainz
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Augsburg-Stadt
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Bad Kissingen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Trier
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Dresden I
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Solingen - Remscheid - Wuppertal II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: München-Süd
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Esslingen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Krefeld II - Wesel II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Mecklenburgische Seenplatte II - Landkreis Rostock III
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Dahme-Spreewald - Teltow-Fläming III - Oberspreewald-Lausitz I
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Hagen - Ennepe-Ruhr-Kreis I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Regensburg
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Erfurt - Weimar - Weimarer Land II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Cuxhaven - Stade II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Rottal-Inn
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Potsdam - Potsdam-Mittelmark II - Teltow-Fläming II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Hameln-Pyrmont - Holzminden
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Ludwigshafen/Frankenthal
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Delmenhorst - Wesermarsch - Oldenburg-Land
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Herford - Minden-Lübbecke II
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Euskirchen - Rhein-Erft-Kreis II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Mannheim
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Leverkusen - Köln IV
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Coesfeld - Steinfurt II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Dresden II - Bautzen II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Steglitz-Zehlendorf
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Hamburg-Eimsbüttel
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Berlin-Mitte
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Segeberg - Stormarn-Mitte
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Düsseldorf I
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Rheinisch-Bergischer Kreis
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Werra-Meißner - Hersfeld-Rotenburg
Politiskā partija: FDP
Frakcija: FDP
Vēlēšanu apgabals: Potsdam - Potsdam-Mittelmark II - Teltow-Fläming II
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Erfurt - Weimar - Weimarer Land II
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Mülheim - Essen I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Göttingen
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Bonn
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Kaiserslautern
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Lüchow-Dannenberg - Lüneburg
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Nienburg II - Schaumburg
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Rendsburg-Eckernförde
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Aschaffenburg
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Lippe I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Coburg
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Cottbus - Spree-Neiße
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Elbe-Elster - Oberspreewald-Lausitz II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Fürstenfeldbruck
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Chemnitzer Umland - Erzgebirgskreis II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: n/a
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Cuxhaven - Stade II
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Rheinisch-Bergischer Kreis
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Rheingau-Taunus - Limburg
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Rhein-Sieg-Kreis I
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Schwandorf
Politiskā partija: DIE LINKE.
Frakcija: DIE LINKE.
Vēlēšanu apgabals: Frankfurt am Main I
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Hameln-Pyrmont - Holzminden
Politiskā partija: AfD
Frakcija: AfD
Vēlēšanu apgabals: Friesland - Wilhelmshaven - Wittmund
Politiskā partija: CDU
Frakcija: CDU/CSU
Vēlēšanu apgabals: Karlsruhe-Land
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Rostock - Landkreis Rostock II
Politiskā partija: SPD
Frakcija: SPD
Vēlēšanu apgabals: Mecklenburgische Seenplatte I - Vorpommern-Greifswald II
Politiskā partija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Frakcija: BÜNDNIS 90/DIE GRÜNEN
Vēlēšanu apgabals: Herzogtum Lauenburg - Stormarn-Süd