385 подписал в Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Към петицията Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Не е публично*
Apfelstädt:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*
Arnsatdt:
Не е публично*
Arnstadt:
André Kind*, Не е публично*, Andreas Hula*, Не е публично*, Не е публично*, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Kurt Partes*, Не е публично*, Maeder Daniel*, Не е публично*, Не е публично*, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Не е публично*, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Не е публично*, Sigrun Bäumler*, Не е публично*, Swen Burschberg*, Не е публично*, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Не е публично*
Bienstädt:
Не е публично*, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Не е публично*, Не е публично*
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Не е публично*, Не е публично*
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Не е публично*, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Не е публично*, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Не е публично*, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Не е публично*
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Не е публично*, Marcus Schwesinger*, Не е публично*
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Не е публично*, Не е публично*, Gloria Suhr*, Не е публично*
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Не е публично*, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Не е публично*, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Не е публично*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Не е публично*, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Не е публично*, Kai Mühlbock*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Knuth Feigl*, Не е публично*, Не е публично*, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Не е публично*, Не е публично*, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Не е публично*, Не е публично*, Monika Treyse*, Не е публично*, Не е публично*, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Не е публично*, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Не е публично*, Rolf Schultze*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Не е публично*, Ute Schlenstedt*, Не е публично*, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Не е публично*, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Не е публично*, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Не е публично*
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Не е публично*
Ichtershausen:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Maik Jacobi*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Не е публично*, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Не е публично*, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Не е публично*, Ingeborg Giewald*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Maria Schneider*, Не е публично*, Matthias Elstner*, Не е публично*, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Не е публично*, Michael Venier*, Не е публично*, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Не е публично*, Не е публично*, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Не е публично*, Не е публично*, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Не е публично*, Taras Pedko*, Не е публично*, Toni Frankenstein *, Не е публично*, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Не е публично*
Langenhain:
Не е публично*, Не е публично*, Не е публично*, Nicole Ortmann*, Не е публично*
Langewiesen:
Не е публично*, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Не е публично*
Leinatal:
Andreas Scharff*, Не е публично*
Luisenthal:
G.von Hof*, Не е публично*, Не е публично*, Mike Machts*, Не е публично*
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Не е публично*
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Не е публично*
Nesse-Apfelstädt:
Не е публично*
Neudietendorf:
Не е публично*, Gunter Eichner*, Не е публично*, Marion Fuhr*, Не е публично*, Не е публично*, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Не е публично*
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Не е публично*, Не е публично*, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Не е публично*, Не е публично*, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Не е публично*
Pennewitz:
Не е публично*
Plaue:
Не е публично*, Не е публично*, Christian Janik*, Ernst Stein*, Не е публично*, Robert Umbreit*, Не е публично*, Не е публично*
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Не е публично*
Sonneborn:
Не е публично*
Stadtilm:
Horst Krönert*, Не е публично*, Не е публично*, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Не е публично*
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Не е публично*, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Не е публично*, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Не е публично*
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Не е публично*, Не е публично*
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Не е публично*
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Не е публично*
(* Тези подписи се зачитат за кворума.)