385Aláírók -ban,-benBundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
A petícióról Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Nem nyilvános *
Apfelstädt:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Arnsatdt:
Nem nyilvános *
Arnstadt:
André Kind*, Nem nyilvános *, Andreas Hula*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Kurt Partes*, Nem nyilvános *, Maeder Daniel*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Nem nyilvános *, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Nem nyilvános *, Sigrun Bäumler*, Nem nyilvános *, Swen Burschberg*, Nem nyilvános *, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Nem nyilvános *
Bienstädt:
Nem nyilvános *, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Nem nyilvános *, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Nem nyilvános *, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Nem nyilvános *, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Nem nyilvános *
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Nem nyilvános *, Marcus Schwesinger*, Nem nyilvános *
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Gloria Suhr*, Nem nyilvános *
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Nem nyilvános *, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Nem nyilvános *, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Nem nyilvános *, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Nem nyilvános *, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Nem nyilvános *, Kai Mühlbock*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Knuth Feigl*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Monika Treyse*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Nem nyilvános *, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Nem nyilvános *, Rolf Schultze*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Nem nyilvános *, Ute Schlenstedt*, Nem nyilvános *, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Nem nyilvános *, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Nem nyilvános *, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Nem nyilvános *
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Nem nyilvános *
Ichtershausen:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Maik Jacobi*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Nem nyilvános *, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Nem nyilvános *, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Nem nyilvános *, Ingeborg Giewald*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Maria Schneider*, Nem nyilvános *, Matthias Elstner*, Nem nyilvános *, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Nem nyilvános *, Michael Venier*, Nem nyilvános *, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Nem nyilvános *, Taras Pedko*, Nem nyilvános *, Toni Frankenstein *, Nem nyilvános *, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Nem nyilvános *
Langenhain:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nicole Ortmann*, Nem nyilvános *
Langewiesen:
Nem nyilvános *, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Nem nyilvános *
Leinatal:
Andreas Scharff*, Nem nyilvános *
Luisenthal:
G.von Hof*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Mike Machts*, Nem nyilvános *
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Nem nyilvános *
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Nem nyilvános *
Nesse-Apfelstädt:
Nem nyilvános *
Neudietendorf:
Nem nyilvános *, Gunter Eichner*, Nem nyilvános *, Marion Fuhr*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Nem nyilvános *
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Nem nyilvános *
Pennewitz:
Nem nyilvános *
Plaue:
Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Christian Janik*, Ernst Stein*, Nem nyilvános *, Robert Umbreit*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Nem nyilvános *
Sonneborn:
Nem nyilvános *
Stadtilm:
Horst Krönert*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Nem nyilvános *
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Nem nyilvános *, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Nem nyilvános *, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Nem nyilvános *
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Nem nyilvános *, Nem nyilvános *
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Nem nyilvános *
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Nem nyilvános *
(* Ezek az aláírások beleszámítanak a határozatképességbe.)