385 kannattajia paikassa Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Tietoja vetoomuksesta Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Ei julkista*
Apfelstädt:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*
Arnsatdt:
Ei julkista*
Arnstadt:
André Kind*, Ei julkista*, Andreas Hula*, Ei julkista*, Ei julkista*, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Kurt Partes*, Ei julkista*, Maeder Daniel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Ei julkista*, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Ei julkista*, Sigrun Bäumler*, Ei julkista*, Swen Burschberg*, Ei julkista*, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Ei julkista*
Bienstädt:
Ei julkista*, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Ei julkista*, Ei julkista*
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Ei julkista*, Ei julkista*
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Ei julkista*, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Ei julkista*, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Ei julkista*, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Ei julkista*
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Ei julkista*, Marcus Schwesinger*, Ei julkista*
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Ei julkista*, Ei julkista*, Gloria Suhr*, Ei julkista*
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Ei julkista*, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Ei julkista*, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Ei julkista*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Ei julkista*, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Ei julkista*, Kai Mühlbock*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Knuth Feigl*, Ei julkista*, Ei julkista*, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Ei julkista*, Ei julkista*, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Ei julkista*, Ei julkista*, Monika Treyse*, Ei julkista*, Ei julkista*, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Ei julkista*, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Ei julkista*, Rolf Schultze*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Ei julkista*, Ute Schlenstedt*, Ei julkista*, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Ei julkista*, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Ei julkista*, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Ei julkista*
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Ei julkista*
Ichtershausen:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Maik Jacobi*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Ei julkista*, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Ei julkista*, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Ei julkista*, Ingeborg Giewald*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Maria Schneider*, Ei julkista*, Matthias Elstner*, Ei julkista*, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Ei julkista*, Michael Venier*, Ei julkista*, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Ei julkista*, Ei julkista*, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Ei julkista*, Ei julkista*, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Ei julkista*, Taras Pedko*, Ei julkista*, Toni Frankenstein *, Ei julkista*, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Ei julkista*
Langenhain:
Ei julkista*, Ei julkista*, Ei julkista*, Nicole Ortmann*, Ei julkista*
Langewiesen:
Ei julkista*, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Ei julkista*
Leinatal:
Andreas Scharff*, Ei julkista*
Luisenthal:
G.von Hof*, Ei julkista*, Ei julkista*, Mike Machts*, Ei julkista*
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Ei julkista*
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Ei julkista*
Nesse-Apfelstädt:
Ei julkista*
Neudietendorf:
Ei julkista*, Gunter Eichner*, Ei julkista*, Marion Fuhr*, Ei julkista*, Ei julkista*, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Ei julkista*
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Ei julkista*, Ei julkista*, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Ei julkista*, Ei julkista*, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Ei julkista*
Pennewitz:
Ei julkista*
Plaue:
Ei julkista*, Ei julkista*, Christian Janik*, Ernst Stein*, Ei julkista*, Robert Umbreit*, Ei julkista*, Ei julkista*
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Ei julkista*
Sonneborn:
Ei julkista*
Stadtilm:
Horst Krönert*, Ei julkista*, Ei julkista*, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Ei julkista*
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Ei julkista*, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Ei julkista*, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Ei julkista*
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Ei julkista*, Ei julkista*
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Ei julkista*
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Ei julkista*
(* Nämä allekirjoitukset lasketaan päätösvaltaisuuteen.)