385 Allakirjutanud Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Petitsiooni kohta Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Pole avalik *
Apfelstädt:
Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *
Arnsatdt:
Pole avalik *
Arnstadt:
André Kind*, Pole avalik *, Andreas Hula*, Pole avalik *, Pole avalik *, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Kurt Partes*, Pole avalik *, Maeder Daniel*, Pole avalik *, Pole avalik *, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Pole avalik *, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Pole avalik *, Sigrun Bäumler*, Pole avalik *, Swen Burschberg*, Pole avalik *, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Pole avalik *
Bienstädt:
Pole avalik *, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Pole avalik *, Pole avalik *
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Pole avalik *, Pole avalik *
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Pole avalik *, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Pole avalik *, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Pole avalik *, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Pole avalik *
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Pole avalik *, Marcus Schwesinger*, Pole avalik *
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Pole avalik *, Pole avalik *, Gloria Suhr*, Pole avalik *
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Pole avalik *, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Pole avalik *, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Pole avalik *, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Pole avalik *, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Pole avalik *, Kai Mühlbock*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Knuth Feigl*, Pole avalik *, Pole avalik *, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Pole avalik *, Pole avalik *, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Pole avalik *, Pole avalik *, Monika Treyse*, Pole avalik *, Pole avalik *, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Pole avalik *, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Pole avalik *, Rolf Schultze*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Pole avalik *, Ute Schlenstedt*, Pole avalik *, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Pole avalik *, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Pole avalik *, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Pole avalik *
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Pole avalik *
Ichtershausen:
Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Maik Jacobi*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Pole avalik *, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Pole avalik *, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Pole avalik *, Ingeborg Giewald*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Maria Schneider*, Pole avalik *, Matthias Elstner*, Pole avalik *, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Pole avalik *, Michael Venier*, Pole avalik *, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Pole avalik *, Pole avalik *, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Pole avalik *, Pole avalik *, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Pole avalik *, Taras Pedko*, Pole avalik *, Toni Frankenstein *, Pole avalik *, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Pole avalik *
Langenhain:
Pole avalik *, Pole avalik *, Pole avalik *, Nicole Ortmann*, Pole avalik *
Langewiesen:
Pole avalik *, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Pole avalik *
Leinatal:
Andreas Scharff*, Pole avalik *
Luisenthal:
G.von Hof*, Pole avalik *, Pole avalik *, Mike Machts*, Pole avalik *
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Pole avalik *
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Pole avalik *
Nesse-Apfelstädt:
Pole avalik *
Neudietendorf:
Pole avalik *, Gunter Eichner*, Pole avalik *, Marion Fuhr*, Pole avalik *, Pole avalik *, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Pole avalik *
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Pole avalik *, Pole avalik *, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Pole avalik *, Pole avalik *, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Pole avalik *
Pennewitz:
Pole avalik *
Plaue:
Pole avalik *, Pole avalik *, Christian Janik*, Ernst Stein*, Pole avalik *, Robert Umbreit*, Pole avalik *, Pole avalik *
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Pole avalik *
Sonneborn:
Pole avalik *
Stadtilm:
Horst Krönert*, Pole avalik *, Pole avalik *, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Pole avalik *
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Pole avalik *, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Pole avalik *, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Pole avalik *
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Pole avalik *, Pole avalik *
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Pole avalik *
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Pole avalik *
(* Neid allkirju arvestatakse kvoorumi hulka.)