385 potpisnik u Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
O peticiji Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Nije javno*
Apfelstädt:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*
Arnsatdt:
Nije javno*
Arnstadt:
André Kind*, Nije javno*, Andreas Hula*, Nije javno*, Nije javno*, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Kurt Partes*, Nije javno*, Maeder Daniel*, Nije javno*, Nije javno*, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Nije javno*, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Nije javno*, Sigrun Bäumler*, Nije javno*, Swen Burschberg*, Nije javno*, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Nije javno*
Bienstädt:
Nije javno*, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Nije javno*, Nije javno*
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Nije javno*, Nije javno*
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Nije javno*, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Nije javno*, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Nije javno*, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Nije javno*
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Nije javno*, Marcus Schwesinger*, Nije javno*
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Nije javno*, Nije javno*, Gloria Suhr*, Nije javno*
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Nije javno*, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Nije javno*, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Nije javno*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Nije javno*, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Nije javno*, Kai Mühlbock*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Knuth Feigl*, Nije javno*, Nije javno*, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Nije javno*, Nije javno*, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Nije javno*, Nije javno*, Monika Treyse*, Nije javno*, Nije javno*, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Nije javno*, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Nije javno*, Rolf Schultze*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Nije javno*, Ute Schlenstedt*, Nije javno*, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Nije javno*, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Nije javno*, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Nije javno*
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Nije javno*
Ichtershausen:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Maik Jacobi*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Nije javno*, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Nije javno*, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Nije javno*, Ingeborg Giewald*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Maria Schneider*, Nije javno*, Matthias Elstner*, Nije javno*, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Nije javno*, Michael Venier*, Nije javno*, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Nije javno*, Nije javno*, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Nije javno*, Nije javno*, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Nije javno*, Taras Pedko*, Nije javno*, Toni Frankenstein *, Nije javno*, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Nije javno*
Langenhain:
Nije javno*, Nije javno*, Nije javno*, Nicole Ortmann*, Nije javno*
Langewiesen:
Nije javno*, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Nije javno*
Leinatal:
Andreas Scharff*, Nije javno*
Luisenthal:
G.von Hof*, Nije javno*, Nije javno*, Mike Machts*, Nije javno*
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Nije javno*
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Nije javno*
Nesse-Apfelstädt:
Nije javno*
Neudietendorf:
Nije javno*, Gunter Eichner*, Nije javno*, Marion Fuhr*, Nije javno*, Nije javno*, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Nije javno*
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Nije javno*, Nije javno*, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Nije javno*, Nije javno*, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Nije javno*
Pennewitz:
Nije javno*
Plaue:
Nije javno*, Nije javno*, Christian Janik*, Ernst Stein*, Nije javno*, Robert Umbreit*, Nije javno*, Nije javno*
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Nije javno*
Sonneborn:
Nije javno*
Stadtilm:
Horst Krönert*, Nije javno*, Nije javno*, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Nije javno*
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Nije javno*, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Nije javno*, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Nije javno*
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Nije javno*, Nije javno*
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Nije javno*
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Nije javno*
(* Ovi se potpisi ubrajaju u kvorum.)