385 semnatarilor în Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Despre petitieAbzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Nu public*
Apfelstädt:
Nu public*, Nu public*, Nu public*
Arnsatdt:
Nu public*
Arnstadt:
André Kind*, Nu public*, Andreas Hula*, Nu public*, Nu public*, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Kurt Partes*, Nu public*, Maeder Daniel*, Nu public*, Nu public*, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Nu public*, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Nu public*, Sigrun Bäumler*, Nu public*, Swen Burschberg*, Nu public*, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Nu public*
Bienstädt:
Nu public*, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Nu public*, Nu public*
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Nu public*, Nu public*
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Nu public*, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Nu public*, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Nu public*, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Nu public*
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Nu public*, Marcus Schwesinger*, Nu public*
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Nu public*, Nu public*, Gloria Suhr*, Nu public*
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Nu public*, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Nu public*, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Nu public*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Nu public*, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Nu public*, Kai Mühlbock*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Knuth Feigl*, Nu public*, Nu public*, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Nu public*, Nu public*, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Nu public*, Nu public*, Monika Treyse*, Nu public*, Nu public*, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Nu public*, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Nu public*, Rolf Schultze*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Nu public*, Ute Schlenstedt*, Nu public*, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Nu public*, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Nu public*, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Nu public*
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Nu public*
Ichtershausen:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Maik Jacobi*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Nu public*, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Nu public*, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Nu public*, Ingeborg Giewald*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Maria Schneider*, Nu public*, Matthias Elstner*, Nu public*, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Nu public*, Michael Venier*, Nu public*, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Nu public*, Nu public*, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Nu public*, Nu public*, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Nu public*, Taras Pedko*, Nu public*, Toni Frankenstein *, Nu public*, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Nu public*, Nu public*, Nu public*, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Nu public*
Langenhain:
Nu public*, Nu public*, Nu public*, Nicole Ortmann*, Nu public*
Langewiesen:
Nu public*, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Nu public*
Leinatal:
Andreas Scharff*, Nu public*
Luisenthal:
G.von Hof*, Nu public*, Nu public*, Mike Machts*, Nu public*
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Nu public*
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Nu public*
Nesse-Apfelstädt:
Nu public*
Neudietendorf:
Nu public*, Gunter Eichner*, Nu public*, Marion Fuhr*, Nu public*, Nu public*, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Nu public*
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Nu public*, Nu public*, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Nu public*, Nu public*, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Nu public*
Pennewitz:
Nu public*
Plaue:
Nu public*, Nu public*, Christian Janik*, Ernst Stein*, Nu public*, Robert Umbreit*, Nu public*, Nu public*
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Nu public*
Sonneborn:
Nu public*
Stadtilm:
Horst Krönert*, Nu public*, Nu public*, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Nu public*
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Nu public*, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Nu public*, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Nu public*
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Nu public*, Nu public*
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Nu public*
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Nu public*
(* Aceste semnături sunt luate în considerare pentru cvorum.)