385Υπογράφων στηνBundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Στην αναφορά Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Μη δημόσιο*
Apfelstädt:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Arnsatdt:
Μη δημόσιο*
Arnstadt:
André Kind*, Μη δημόσιο*, Andreas Hula*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Kurt Partes*, Μη δημόσιο*, Maeder Daniel*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Μη δημόσιο*, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Μη δημόσιο*, Sigrun Bäumler*, Μη δημόσιο*, Swen Burschberg*, Μη δημόσιο*, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Μη δημόσιο*
Bienstädt:
Μη δημόσιο*, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Μη δημόσιο*, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Μη δημόσιο*, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Μη δημόσιο*, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Μη δημόσιο*
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Μη δημόσιο*, Marcus Schwesinger*, Μη δημόσιο*
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Gloria Suhr*, Μη δημόσιο*
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Μη δημόσιο*, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Μη δημόσιο*, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Μη δημόσιο*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Μη δημόσιο*, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Μη δημόσιο*, Kai Mühlbock*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Knuth Feigl*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Monika Treyse*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Μη δημόσιο*, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Μη δημόσιο*, Rolf Schultze*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Μη δημόσιο*, Ute Schlenstedt*, Μη δημόσιο*, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Μη δημόσιο*, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Μη δημόσιο*, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Μη δημόσιο*
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Μη δημόσιο*
Ichtershausen:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Maik Jacobi*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Μη δημόσιο*, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Μη δημόσιο*, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Μη δημόσιο*, Ingeborg Giewald*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Maria Schneider*, Μη δημόσιο*, Matthias Elstner*, Μη δημόσιο*, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Μη δημόσιο*, Michael Venier*, Μη δημόσιο*, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Μη δημόσιο*, Taras Pedko*, Μη δημόσιο*, Toni Frankenstein *, Μη δημόσιο*, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Μη δημόσιο*
Langenhain:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Nicole Ortmann*, Μη δημόσιο*
Langewiesen:
Μη δημόσιο*, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Μη δημόσιο*
Leinatal:
Andreas Scharff*, Μη δημόσιο*
Luisenthal:
G.von Hof*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Mike Machts*, Μη δημόσιο*
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Μη δημόσιο*
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Μη δημόσιο*
Nesse-Apfelstädt:
Μη δημόσιο*
Neudietendorf:
Μη δημόσιο*, Gunter Eichner*, Μη δημόσιο*, Marion Fuhr*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Μη δημόσιο*
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Μη δημόσιο*
Pennewitz:
Μη δημόσιο*
Plaue:
Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Christian Janik*, Ernst Stein*, Μη δημόσιο*, Robert Umbreit*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Μη δημόσιο*
Sonneborn:
Μη δημόσιο*
Stadtilm:
Horst Krönert*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Μη δημόσιο*
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Μη δημόσιο*, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Μη δημόσιο*, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Μη δημόσιο*
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Μη δημόσιο*, Μη δημόσιο*
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Μη δημόσιο*
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Μη δημόσιο*
(* Αυτές οι υπογραφές μετρούν για την απαρτία.)