385 rėmėjai Bundestagswahlkreis Gotha - Ilm-Kreis
Apie peticiją Abzug aller US- und UK-Truppen sowie US-Befehlsstellen aus Deutschland!
Alach:
Marco Huth*
Altenfeld:
Lars Martin*
Amt Wachsenburg:
Gerhard Tenner*, Gero Wölfel*, Susanne Andree*, Susanne Bülau*, Nevieša*
Apfelstädt:
Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*
Arnsatdt:
Nevieša*
Arnstadt:
André Kind*, Nevieša*, Andreas Hula*, Nevieša*, Nevieša*, Bernd Leder*, Bernd Rettinger*, Christian Müller*, Corenlia Schröder*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Hans jürgen Fenk*, Helga Ranft*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Kurt Partes*, Nevieša*, Maeder Daniel*, Nevieša*, Nevieša*, Marion Klugmann*, Martin Theilig*, Nevieša*, Mergell Simone*, Nicol Reinsch*, Olaf Kießling*, Ralf Gruber*, Ralph Hoffmann*, Nevieša*, Sigrun Bäumler*, Nevieša*, Swen Burschberg*, Nevieša*, Thomas Schenk*, Thomas Weiß*, Tina Stenzel*, Tino Hüttner *, Torsten Mehl*, Uwe Schmidt*, Verena Luley*, Nevieša*
Bienstädt:
Nevieša*, Tom Treppschuh*
Böhlen:
Adrien Reisch*
BÖhlen:
Ulrich Reisch*
Böhlen:
Willem Reisch*
Crawinkel:
Nevieša*, Nevieša*
Dachwig:
Andreas Helbing*, Barbara Schröpfer*, Egon Schröpfer*, Ehser Patric *, Gabriele Hamsch*, Gabriele Hamsch *, Katrin Schwarz*, Nevieša*, Nevieša*
Drei Gleichen:
Horst- Willi Fricke*
Elgersburg:
Dr.med. Ulrich Rescher*
Elxleben:
Andrea Thielken *, Andrea Thielken*
Finsterbergen:
Markus Creutzburg*
Frauenwald:
Christian Kummer*, Christian Kummer*
Friedrichroda:
Björn Christ*, Björn Christ*, Nevieša*, Erika Grützner*, Erika Grützner*, Nevieša*, Jürgen Schwekutsch*, Karin Klaes*, Lutz Roth*, Marc Simmen *, Margit Amor*, Michael Oschmann*, Nico Schulz *, Rainer Marx*, Nevieša*, Schnotale Klaus*, Steinmetz Petra*, Thomas Licht*
Frienstedt:
Chris Conen*
Fröttstädt:
Nevieša*
Gehren:
Dötsch Rigo*, Dötsch Rigo*, Gabriele Kloppe*, Nevieša*, Marcus Schwesinger*, Nevieša*
Georgenthal:
Mario Fromm*, Steffen Rydwal*
Geraberg:
Nevieša*, Nevieša*, Gloria Suhr*, Nevieša*
Goldbach:
Larsen Müller*
Gossel:
Angelika Groll*, Cirnelia Enderelin*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Steffen Groll*
Gotha:
Alexander Usbeck*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Bärbel Walther*, Beate Graf Barbara*, Nevieša*, Bianka Schmidt*, Carsten Storz*, Christian Hildebrandt*, Christian Hildebrandt*, Nevieša*, Christin Schlechtweg*, Dagmar Kölbel*, David Storch*, David Wolf*, Dieter Albrecht*, Enrico Schlöffel*, Eric Güntzel*, Nevieša*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Erik Lindner*, Gert Scheuermann*, Helmut Köth*, Hendrik Kubitz*, Nevieša*, Henning Ahrendt*, Jacqueline Leinhos*, jens Penßuk*, Joachim Dieter Wittstatt*, Jürgen Schramm*, Nevieša*, Kai Mühlbock*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Knuth Feigl*, Nevieša*, Nevieša*, Marcus Hoffmann*, Mario Reinhardt*, Nevieša*, Nevieša*, Mathias Hey*, Michael Gerischer*, Nevieša*, Nevieša*, Monika Treyse*, Nevieša*, Nevieša*, Peter Koelbel*, Peter Mildner*, Nevieša*, Peter Sander*, Ralf Intrau*, René Hornschuh *, Rene Hornschuh*, Rene Schmidt*, Rene Schmidt*, Robert Schmuck*, Nevieša*, Rolf Schultze*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Thomas Woigk *, Tobias Günther*, Nevieša*, Ute Schlenstedt*, Nevieša*, Uwe Taubert*, Werner Prade*, Werner Prade*, Werner Prade*, Nevieša*, Wilfried Woigk*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*, Wolfram Stichling*
Grabsleben:
Penndorf Thomas*
Gräfenhain:
Sandro Cramer*
Gräfenroda:
Nevieša*, Andreas Whahl*, Jennifer Graf*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nicolai Süß*
Großbreitenbach:
Ilse Schüler*, Ines Schüler*, Thomas Hoffmann*
Großvargula:
Christoph Mees*, Dirk Oertel*
Günthersleben-Wechmar:
Michael Hempe*, Nevieša*
Hohenkirchen:
andreas KRone*
Hörselgau:
Nevieša*
Ichtershausen:
Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Maik Jacobi*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Udo Urbach*
Ilmenau:
Andreas Wenzel*, Nevieša*, Dominic Jestram*, Erik Montag*, Frank Hübenthal*, Frank Weiss*, Nevieša*, Heike Facklam*, Ina Weiß*, Nevieša*, Ingeborg Giewald*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Maria Schneider*, Nevieša*, Matthias Elstner*, Nevieša*, Michael Ludwig*, Michael Prinz*, Nevieša*, Michael Venier*, Nevieša*, Nikolai Savov*, Nikolai Savov*, Paul Latussek*, Pierre Verley *, Ralf Kielgrzymski *, Nevieša*, Nevieša*, Rosemarie Machelett*, Sabrina Nehring*, Nevieša*, Nevieša*, Stefan Buchelt*, Stefan Westphal*, Sylvia Büttner*, Nevieša*, Taras Pedko*, Nevieša*, Toni Frankenstein *, Nevieša*, Yvonne Karge*
Ilmtal:
Alexander Härtel*, Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Rainer Seifert*, Robert Eck *
Ingersleben:
Jens Liebling *
Kirchheim:
Marko Franke*
Klettbach:
Nevieša*
Langenhain:
Nevieša*, Nevieša*, Nevieša*, Nicole Ortmann*, Nevieša*
Langewiesen:
Nevieša*, Frank Holuba*, Marco Ludwig*, Nevieša*
Leinatal:
Andreas Scharff*, Nevieša*
Luisenthal:
G.von Hof*, Nevieša*, Nevieša*, Mike Machts*, Nevieša*
Martinroda:
Uwe Werner*
Mechterstädt:
Nevieša*
Möhrenbach:
Heiko Mohr*, Karina Otto*
Mühlberg:
Nevieša*
Nesse-Apfelstädt:
Nevieša*
Neudietendorf:
Nevieša*, Gunter Eichner*, Nevieša*, Marion Fuhr*, Nevieša*, Nevieša*, Steffen Quasebarth*
Neusiß:
Anke Stuhlträger*
Oberhof:
Lars Beringer*, Nevieša*
Oehrenstock:
Sibylle Witthuhn*
Ohrdruf:
Benjamin Roth*, Nevieša*, Nevieša*, Elisabeth Friede*, Heike Schleicher*, Heike Schleicher*, Jessica Anschütz *, Kay-Uwe M*, Kay-Uwe Möncher*, Nevieša*, Nevieša*, Romy Wendler*, Straßenmeyer Nicole*, Thomas Wiegandt*
Osthausen-Wülfershausen:
Christian Nell*, Nevieša*
Pennewitz:
Nevieša*
Plaue:
Nevieša*, Nevieša*, Christian Janik*, Ernst Stein*, Nevieša*, Robert Umbreit*, Nevieša*, Nevieša*
Roda:
Lars Seifert*
Schmiedefeld:
Hans-Günter Braune*, Nevieša*
Sonneborn:
Nevieša*
Stadtilm:
Horst Krönert*, Nevieša*, Nevieša*, Nicole Mittelbach*
sülzenbrücken:
Enrico Stahn *
Tabarz:
Juliane Köllner*, Jutta Rebhan*, Michaela Müller *
Tambach- Dietharz:
Nevieša*
Tambach-Dietharz:
Andreas Linz*, Anna-Maria Eisentraut*, Nevieša*, Daniel Prinz*, Dirk Schaedel*, Ilona Marx*, Nevieša*, Martina Landau *, Uwe Mordhorst*
Wachsenburggemeinde:
Patrick Bosecker*
Waltershausen:
Heike Fiedler *, Herbert Leonhardt*, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, Hermann Forberg *, m. Vogtmann*, Manuela Sterzing*, Nicole Ortmann *, Nevieša*
Westhausen:
Diana Haberland*, Frank Haberland*, Nevieša*, Nevieša*
Wipfratal:
Christopher Bomberg*, Frank Peterhänsel*, Hans-Joachim Mill*, Helge Reimann*, Mario Reinke*, Meinhard Dr. Landmann-Rösner*
Wölfis:
Knut Böttner*, Nevieša*
Wolfsberg:
Susanne Siegmund*, Ulrich Junghans*, Nevieša*
(* Šie parašai įskaičiuojami į kvorumą.)